ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید -آکا

سایت کودک ، نی نی آکااصول تربیتی نوجوان آکاایران: این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید همه پدر و مادرها عصبانی می شود و ممکن است در لحظه چیزهایی بگویند که بعد از آرامش، از گفتن آن ها پشیمان شوند.-هیچ کس بی نقص نیست، و چیزی به نام پدر و مادر کامل وجود ندارد. گاهی والدین میگویند که نوجوانشان به حرف آن ها گوش نمی دهد. شما تعجب می کنید که چرا آنچه می گویید هیچ تأثیری ندارد و نوجوان هر چه را که می گویید از یک گوش می شنود و از گوش دیگر بیرون می دهد. و درعین حال، رفتار فرزند شما بهبود نمی یابد. آکا ایران

,آکا ایران،مجله اینترنتی،مجله,[categoriy]

این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید

این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید -آکامجله اینترنتی آتا ایران،مجله اینترنتی،مجله

آکاایران: این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید


هنگامی که فرزند شما بارها و بارها شما را نادیده می گیرد، سر هر چیزی با شما مخالف کرده و یا دعوا می کند شما ممکن است فکر کنید که والدین خوبی نبوده اید وظیفه خود را به خوبی انجام نداده اید و به نحوی شکست خورده اید.

به گزارش آکاایران:
اما همان طور که جیمز لمن می گوید: "دوست ندارم در مورد پدر و مادر بودن از الفاظ "خوب" یا "بد" استفاده کنم. مفیدتر خواهد بود اگر از اصطلاح فرزند پروری مؤثر و غیر مؤثر استفاده کنیم."
خبر خوب این است که پدر و مادرها همیشه می توانید یاد بگیرند که چگونه مؤثرتر رفتار کنند.


در تمام مقالات ما را در سایت توانمندسازی والدین (( Empowering Parents ، ما بر روی اصل "فرزند پروری مؤثر" کار می کنیم. اگر شما فکر می کنید که، فرزندتان به حرف های شما گوش فرا نمی دهد یا شیوه های فرزند پروری شما مناسب نیستند؛ از خود بپرسید: آیا آنچه در قبال خانواده ام انجام می دهم مؤثر بوده است؟ آیا روش ارتباطی من مفید بوده است؟ و آیا نتایج دلخواهم را از رفتار فرزندانم دریافت می کنیم؟
من همچنین می خواهم تأکید کنم که اگر شما خودتان را جزء هر یک از حالات زیر تشخیص دادید، نگران نباشید. هیچ گاه برای تغییر خیلی دیر نیست. شما هرلحظه می توانید راه های مؤثرتری برای کمک به رشد خانواده خود، یاد بگیرید.
 

1. اگر به این کارهایت ادامه دهی هرگز نمی توانی مدرکت را بگیری!

استفاده از چنین جمله ای می تواند حاکی از حیله گری شما باشد، شما می دانید که فرزندتان گواهینامه اش (و یا هر مدرک و مجوز دیگری) را می خواهد. شما هم واقعاً از آن ها انتظار دارید که از قوانین پیروی کنند، و یا مسئولیت های خود را بپذیرند و انجام دهند. قضیه این است که به نظر نمی رسد نوجوان شما، برای این چیزها اهمیتی قائل باشد. بنابراین بزرگ ترین، قوی ترین و خواستنی ترین یا تهدیدکننده ترین مسئله برای او را، مطرح می کنید.


بااین حال، این کار به این دلایل می تواند بی اثر باشد:
• تهدید به یک نتیجه ی ناراحت کننده هرگز یک استراتژی مؤثر نبوده است و تنها درگیری را تشدید می کند.
• تهدید با حالت عصبی نشان می دهد که شما از کوره دررفته اید. البته که این طور است. والدین بودن کار دشواری است. بااین حال، ضروری است که تمرکز کنید. و اگر ناامید شده اید مدتی استراحت کنید. رفتار آرام شما باید الگوی فرزندتان باشد. بچه ها اقدامات شما بیشتر می آموزند تا از کلمات شما. اگر احساس کردید در آستانه عصبانیت هستید به فرزندتان بگویید: "من مدتی زمان احتیاج دارم تا به این قضیه فکر کنم. اجازه بده زمانی که هردو آرام تر شدیم دوباره صحبت کنیم."
• به یاد داشته باشید: اگر واقعاً خواستار تغییر رفتار هستید، باید هدف موردنظر را به اهداف کوچک تر و مشخص بشکنید و به فرزندتان این فرصت را بدهید که هر روز پیشرفت کند.
دست آخر اینکه: مطرح کردن اهداف بزرگ فرزندتان ، کاری مؤثر نیست، خصوصاً در بحبوحه مشاجره و یا اگر آن هدف بلندمدت باشد و هنوز فرصت زیادی برای آن باقی باشند. بعلاوه تهدید کردن، به فرزند شما مهارت های حل مسئله را نمی آموزد.

2. "انجام این کار را برای شما ممنوع می کنیم."

من متوجه مسئله هستم. بله شما نگران فرزند خود هستید. احتمالاً می ترسید او صدمه شدیدی ببیند که شما قادر به اصلاح آن نباشید. و ترس شما باعث می شود که او را از انجام برخی کارها منع کنید: رفتن به میهمانی، قرار گذاشتن، شرکت در رقص. قضیه این است که ممنوع کردن فرزندتان از انجام کاری، مؤثر نیست. دو چیز در اینجا مطرح می شود. اول اینکه گفتن اینکه "من به تو اجازه نمی دهم." مورد اجابت او قرار نمی گیرد. بلکه به جای اجابت، باعث رفتار مخرب پنهانی می شود. که در آن فرزند شما تلاش می کند هر طور شده بدون اطلاع شما به مقصود خویش برسد. دوما، این کار فرصت کمک به فرزندتان برای رشد و یادگیری را از شما می گیرد.


پس چه می توانید انجام دهید ؟ با پرداختن به نگرانی های واقعی خود، چیزی شبیه به این را به او بگویید: من مطمئن نیستم که این میهمانی برای شما به اندازه کافی ایمن باشد. قبل از اینکه در مورد رفتن شما به این میهمانی صحبت کنیم از شما می خواهم اسامی والدینی که در این میهمانی حضور دارند را در اختیارم قرار دهید و اینکه چه کسی مسئول خواهد بود. همچنین شما باید همه تکالیف خود را انجام دهید و این هفته شب ها جای دیگری نروید.
چنین کاری می تواند نتیجه ای متفاوت بدهد. شما به او اجازه ندادید.شما نگذاشتید او کاری را که دوست ندارید خودسرانه انجام دهد. می توانید در این فرصت به او اجازه حضور در میهمانی را بدهید.


(و اگر متقاعد نشدید می توانید این کار را نکنید.) شما برای او موقعیتی را فراهم کردید که اجابت و موافقت را تمرین کند و آن را به شما نشان دهد. تا شما اطمینان حاصل کنید که او در برابر خطرات توانمند است.
دست آخر: "منع" یک فعالیت باعث افزایش این احتمال می شود که فرزند شما وارد آن کار ناایمن شود. اغلب مؤثرتر است که از این فرصت برای کمک به آموزش و رشد آن ها استفاده کنید.

3. "اگر این کار را انجام دهی، هیچ کس دیگری، تو را دوست نخواهد داشت. "

شما نمی توانید به سادگی همچنین حرفی بزنید. شما می دانید که فرزند شما تمایل دارد که پذیرفته شود. شما می دانید که فرزند شما می خواهد دوست داشته شود. حتی ممکن است شما صادقانه نگران باشید که فرزندتان به دلیل تمایل به رئیس مآبی و یا جر و بحث، و یا حتی به دلیل رنگ کردن موهایش مورد پذیرش دیگران قرار نگیرد. اما قضیه این است: شما نمی توانید با شرمنده کردن یک کودک او را به نشان دادن رفتاری بهتر ترغیب کنید. چنین راهکاری برای هیچ کس جوابگو نیست. دلیلش این است که شرم باعث احساس حقارت و بی ارزشی می شود، و به احتمال زیاد موجب خواهد شد کودک شما به دلیل شرمندگی در هم بشکند.
قضیه این نیست که چه چیزی درست است یا چه چیزی غلط، قضیه تأثیرگذار بودن است. و حقیقت این است، که شرمنده کردن راهی مؤثر برای کمک به تغییر رفتار کسی نیست.
دست آخر اینکه : شما نمی توانید با شرمنده کردن کودک، رفتار او را بهتر کنید.

4. "تو یک ...."

ناسزا گفتن، برچسب زدن، و یا حمله به شخصیت فرزندتان تکنیک های مؤثری برای رفتار با او نیستند. اگر شما نتوانید برای او الگوی مناسبی باشید، تشویق رفتار مسئولانه در فرزندتان تقریباً غیرممکن است. کنترل احساسات خودتان برایتان دشوار است، کمی از موقعیت دور شوید. کمک و پشتیبانی دریافت کنید. والدین خوبی بودن، چیزی ذاتی نیست، ما همه در حال پیشرفت هستیم.


و به یاد داشته باشید، هر چیزی که شخصیت فرزند شما را هدف قرار دهد، در تغییر رفتار او بی تأثیر خواهد بود. بر روی رفتار تمرکز کنید، نه بر شخص. شما می توانید با محبت و پذیرنده باشید و درعین حال در قوانین و انتظارات خود ثابت قدم باشید. دوست بودن با فرزندتان به این معنا نیست که به او اجازه هر کاری را بدهید. همچنین تلاش برای تغییر و بهبود رفتار آن ها هم به معنی پرخاشگری، ناسزا گفتن و توهین کردن نیست. در عوض بر روی رفتار فرزندتان تمرکز کنید، نه بر شخصیت او.
دست آخر اینکه : فرزند پروری مؤثر، کاری ملایم و ظریف است و بر مسائل موجود تمرکز می کند.

 

 

 

 


 

این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید

اصول تربیتی نوجوان -

این جملات را هرگز نباید به فرزند نوجوانتان بگویید

برچسب ها :
اشتراک گذاری


گزارش تخلف
 نظرات

سلام از اینکه آکا را بازدید کردید سپاسگذاریم لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - نظرات لاتین ، تشکر از سایت ، کوتاه مانند خوب بود و بد بود منتشر نخواهد شد

2- توهین ، افترا استفاده از واژه های نامناسب تایید نخواهد شد

3 - تجربه های شما می تواند در بهبود و موثر بودن مطالب نقش اصلی را ایفا نماید ما و ببیندگان آکا را از تجربه های خود بهره مند نمایید

4 - در صورتیکه ایمیل خود را بدون استفاده از دبلیو و صحیح وارد نمایید پاسخ خالی شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد

5 - آکاایران همه ماهه به کسانی که بیشترین نظرات مفید را به اشتراک گذاشته باشند جوایزی اهدا خواهد کرد

نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

$chx=0; $('#tx_commnet_name').focus(function() { $('.secimg').html(''); if($chx==0) { $chx=1; $('.pmd').slideDown(); setTimeout(function(){ $('.pmd').slideUp(); }, 15000); } }); $('.btn_commnet_res').click(function() { var x=$(this).parent().parent().parent(); if(x.find('.comment_name').val()=='') { alert('لطفا نام خود را وارد نمایید'); return; } if(x.find('.comment_email').val()=='') { alert('لطفا ایمیل خود را وارد نمایید'); return; } var str = x.find('.comment_message').val(); if(str.length-1) { alert('کد امنیتی اشتباه است'); } else { alert('نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر به نمایش گذاشته خواهد شد.'); $('#tx_commnet_name').val(''); $('#tx_commnet_email').val(''); $('#tx_commnet').val(''); } }); }); function dislike(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'dislik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.dislike').html(parseInt(a.parent().find('.dislike').html())+1); }); } function like(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'lik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.lik').html(parseInt(a.parent().find('.lik').html())+1); }); } $('.rate_down_link').click(function() { dislike($(this)); }); $('.rate_up_link').click(function() { like($(this)); }); $('.comm_answer_link a').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().find('.addanswer').slideToggle(); }); $('.cbutt').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().parent().slideUp(); });  مطالب مرتبط با فرزند نوجوانتان درباره بلوغ حرف بزنید، بلوغ نوجوان، بلوغ زودرس، دوران بلوغ با فرزند نوجوانتان درباره بلوغ حرف بزنید، بلوغ نوجوان، بلوغ زودرس، دوران بلوغ میانبری برای رسیدن به نوجوانتان میانبری برای رسیدن به نوجوانتان رفیق نوجوانتان باشید به او بگویید، دوستش دارید لطفا نوجوانتان را دین زده نکنید از نوجوانتان حمایت کنید « من هرگز معتاد نمی شوم » ....با این همه ، فرزند نوجوانتان شما را دوست دارد! آیا شما هم با نوجوانتان مشکل دارید؟ var k=0; function loadajaxlastnews() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/koodak/cash/last/tarbiat1.html', success: function (data1) { $('#loadajaxlastnews').html(data1); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } loadajaxlastnews(); var qk=0;
var d_x='';
var indx=0; var datas="";
var va;
function loadxs()
{
window.clearInterval(va); if(datas!='') { var res = datas.split("*"); qk=res[0];
d_x=res[2].split("#"); $('#amar').attr('src',res[1]); } } function compleate()
{ if(qk!==0) {
var t=qk;
qk=0; $.post('/koodak/mbed/hs.php',{s:t},function(data){}); }
if(indx li { width: 140px; float: RIGHT;
height:30px;
}
.footermenu > li { background: #fff none repeat scroll 0 0; color: #000; float: right; padding-bottom: 3px; padding-left: 4px; padding-top: 3px; text-align: center;
}
.footermenu > li::after { color: #bbb; content: "|"; padding-right: 4px;
} .footmenu { margin: 0 auto; max-width: 98%; position: relative;
background:#fff;
}
.footmenu .dvx
{
width:0px;
direction:rtl;
overflow:hidden;
}
.footermenu li ul ul { float: right; width: 140px;
} .footermenu { width: 3000px;
}
.footmenu a { padding: 0 6px;
font-family:"Yekan";
line-height:25px;
}
.und a { display: block; max-height: 30px !important; max-width: 140px; overflow: hidden; text-overflow: clip;
} .pgs {
overflow:hidden;
height:auto; left: 0px; position: absolute; z-index: 4000; top: -250px; background: rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%;max-width:100%;width:100%;
border:1px solid #eee;padding-top:5px;padding-bottom:8px;
}
.footermenu .und
{ }
.footmenu >li li { float: right; width: 150px;
}
.footmenu .next_u { background-color: #ccc; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-position: -5px -38px; display: inline-block; height: 31px; left: 0; position: absolute; top: 0; width: 31px;
} .footmenu .back_u
{
display: inline-block; float: right; height: 31px; width: 31px; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-repeat: repeat; background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-origin: padding-box; background-color: rgb(204, 204, 204); background-position: -5px 128px; position: absolute; right: 0px; top: 0px;
display:none;
} آکاایران
اخبار آکانیوزسیاسی و اجتماعیحوادثورزشیاقتصادیفرهنگیاستان هاگوناگونخبرگزاری فارسخبرگزاری مهرباشگاه خبرنگارانخبرگزاری خبرآنلاینخبرگزاری تسنیمخبرگزاری ایسناخبرگزاری دانشجوخبرگزاری مشرق نیوزخبرگزاری افکارخبرگزاری فرداخبرگزاری تابناکخبرگزاری موجخبرگزاری بولتنخبرگزاری آنابانکیخبرگزاری قدسخبرگزاری ایمناخبرگزاری ایکناخبرگزاری افقخبرگزاری شفافخبرگزاری تقریبخبرگزاری اروم نیوزخبرگزاری بهارخبرگزاری دولتخبرگزاری مجلسخبرگزاری انقلابخبرگزاری حوادثخبرگزاری ایرانخبرگزاری جنوبشبکه خبرخبرگزاری نیک نیوزخبرگزاری پارسینهخبرگزاری رجاخبرگزاری تیتر1خبرگزاری ویوانخبرگزاری تعاملخبرگزاری فتاخبرگزاری عصر ایرانخبرگزاری آفتابخبرگزاری بورس نیوزخبرگزاری راه دانااقتصاد آنلاینفستیوال نیوزخبرگزاری گردابخبرگزاری ایران جیبخبرگزاری ایسکانیوزخبرگزاری ایتناخبرگزاری ایاناخبرگزاری جمهوریتخبرگزاری خبر ورزشیخبر خودرونیوز بانکخبرگزاری فلسطینخبرگزاری صدای ایرانخبرگزاری شاناخبرگزاری شریانخبرگزاری تهران پرسخبرگزاری اعتدالسرگرمیجالب انگیزجک و لطیفهپیامک و اس ام اسخواندنی ها و دیدنی هامطالب طنزشعر طنزداستان های کوتاهخاطرات خنده دارکاریکاتورحکایاتضرب المثلتست هوش و معمابازی های محلیطنز پ نه پطنز فک و فامیله داریمفال و طالع بینیفال روزانهفال حافظدیوان حافظ صوتیفال حافظ اندرویدفال عشقفال قرآنفال انبیافال ابجداستخاره آنلاینفال حاجتفال تاروتفال ازدواجفال شخصیتفال رنگ هافال اسم هافال عطسهطالع بینی نوینطالع بینی چینیتعبیر خوابفیلمفیلم های خنده دارفیلم حوادثفیلم آموزشیفیلم ورزشیفیلم هنریفیلم مذهبیفیلم حیواناتموسیقی و ویدیو کلیپفیلم و سریالکارتون و انیمیشنفیلم خبریفیلم های متفرقهفیلم های علمی و تکنولوژیفیلم های تبلیغاتی جالبفیلم های طبیعتفیلم های کودکسلامت و رژیمخواص میوه و سبزیجاتتغذیه سالم، زندگی سالمبیماری و بهداشتطب سنتی و گیاهان داروییرژیم غذاییلاغرها بخوانندچاق ها بخوانندورزش و سلامتادویه ها و سلامتحبوبات و سلامتسلامت سالمندانترک اعتیاداسلام و سلامتدنیای معلولینداروهاآشپزیانواع خورشتانواع پلوانواع آبگوشتانواع آش و حلیمانواع سوپانواع کوکوانواع کوفتهانواع کتلتانواع دلمهانواع ماکارونیانواع پیتزاانواع ساندویچانواع پتاژ، سوفله و کنسومهانواع سالادانواع سسانواع دسرانواع ترشیانواع نوشیدنیانواع اردورانواع املتانواع مرباغذا با گوشتغذا با گوشت چرخ کردهغذا با مرغغذای دریاییغذای گیاهیغذای رژیمیغذای فصلیغذای اروپاییغذای کره ایغذای ژاپنیغذای چینیغذای هندیغذای افغانیغذای عربیغذای کودکآشپزی با مایکروفرآموزش آشپزی آکانکات آشپزیسفره آراییغذا با بادمجانغذا با کدوغذا با قارچغذا با فیله مرغغذا با تخم مرغغذاهای سوخاریغذا با میگوغذا با اسفناجغذا با پنیرغذاهای شیرازیغذاهای گیلانی و شمالیغذاهای آذری و ترکیغذاهای جنوبیغذاهای لبنانیانواع برگر و همبرگرانواع استیکانواع بیفانواع ته چینانواع لازانیاشیرینی پزینکات شیرینی پزیانواع خمیرانواع شیرینی خشکانواع شیرینی ترانواع کیک و بیسکوییتانواع شیرینی سنتیانواع کرم برای شیرینیانواع نانخانه داریآشپزخانه خوبدکوراسیون و چیدمانآموزش بافتنیگل آراییآموزش خیاطیشمع سازیجعبه کادونظافت و خانه تکانینگهداری از مواد غذایینگهداری لوازم خانگیراهنمای خرید لوازم خانگینکات خانه داریایمنی در خانهمراقبت از لباسصرفه جوییکاردستیاوریگامیخانواده سبزمد و زیباییمدل لباسآموزش آرایشطلا و جواهراتفروشگاه لباسروانشناسی خانوادهروانشناسی ازدواجروانشناسی شخصیتتست روانشناسیروانشناسی فردیروانشناسی رنگ هاروانشناسی کودکانروانشناسی خشونتروانشناسی حسادتروانشناسی موفقیتروانشناسی طلاقروابط اجتماعیمطالب اجتماعیدرس خواندنمهارت های زندگیخصوصیات زنان و مردانازدواجپیش نیاز ازدواجدانستنی های قبل ازدواجروابط دختر و پسردردسرهای ازدواجانتخاب همسرازدواج و بزرگترهاجوانان و ازدواجزنان بخوانندخواستگاری، عقد، عروسیعشقعاشقان موفقآیین همسرداریارتباطات و اقوامتزئینات عقد و عروسیآموزش مسائل جنسیکودک داریکودک داریبارداری و زایمانبارداری هفته به هفتهمراقبتهای دوران بارداریمراقبت از نوزادسال اول زندگیتغذیه کودک و بارداریغذای کودکرشد و تکامل کودکبیماری کودکاندنیای کودکانتربیت کودکشناخت کودکارتباطات کودکمشکلات رفتاری کودکانروانشناسی کودکانکودکان استثناییتربیت نوجوانانسلامت خانوم هااسم کودکورزش و بدنسازینکات ورزشیورزش بانوانبدنسازی بانوانورزش یوگاآموزش بدنسازیورزش فوتبالورزش کشتیورزش رزمیورزش گروهیورزش شناورزش کودکانتغذیه ورزشکارانورزش درمانیتاریخچه ورزش هااماکن ورزشیبیوگرافی مشاهیربیوگرافی بازیگرانبیوگرافی کارگردانانبیوگرافی دانشمندانبیوگرافی شعرا و نویسندگانبیوگرافی نقاشانبیوگرافی ورزشکارانبیوگرافی شهیداناخبار افراد مشهورگالری عکسعکس های طبیعتنقاشی های زیباعکس های دکوراسیونمدل لباس و مدل آرایشعکس های خنده دارعکسهای جالب و زیباعکس های عجیبعکس های حوادثعکس های کودکانعکس های ماشینعکس های بازیگرانعکس های فانتزیدیدنی های جهاندیدنی های امروزعکس های مذهبیوالپیپرهای زیبااطلاعات عمومینام های ایرانیگل و گیاه، باغبانیاطلاعات تاریخیاطلاعات عمومیاطلاعات علمی و صنعتیراهنمای لوازم خانگیاطلاعات مدیریت و بازاریابیرسانه و ارتباطاتتعلیم و تربیتآیین ها و جشن هاصنایع دستیکامپیوترترفندهای ویندوز 7ترفندهای ویندوز ویستاترفندهای ویندوز XPترفندهای لینوکسترفندهای مرورگرهاترفندهای آفیسترفندهای رجیستریترفندهای امنیتیترفندهای شبکهترفندهای اینترنتترفندهای گوگلترفندهای بازی هاترفندهای نرم افزارهادنیای موبایلمشکلات سخت افزاریدنیای کامپیوترراهنمای خرید وسایل دیجیتالدانلود نرم افزار و بازیآموزش سئومقالات علمیمقالات برقمقالات شیمیمقالات مکانیکمقالات صنایعمقالات فیزیکمقالات معماریمقالات نجوممقالات زمین شناسیفناوری نانواخبار علمیرباتیکدین و اندیشهاحکام اسلامینبوتامامتاحادیث و روایاتآشنایی با قرآنمناجات و دعاحکایات و قصه های اسلامینهج البلاغهاخلاق و عرفان اسلامیاعتقادات شیعهبزرگان دیندعاهای ماه رمضانایرانگردیتوصیه های سفرآذربایجان شرقیآذربایجان غربیاردبیلایلامالبرزاصفهانبوشهرتهرانقمچهارمحال و بخیاریخراسان رضویخراسان شمالیخراسان جنوبیکردستانخوزستانهرمزگانمازندرانکوهکیلویه و بویراحمدکرمانشاهکرمانفارسگیلانگلستانلرستانمرکزیسمنانقزوینیزدهمدانزنجانسیستان و بلوچستانجهانگردیدیدنی های قاره آسیادیدنی های قاره اروپادیدنی های قاره آمریکادیدنی های قاره آفریقادیدنی های قاره اقیانوسیهدیدنی های جهاندیدنی های ایرانآژانس های مسافرتیتعبیر خوابتعبیر خواب آتعبیر خواب الفتعبیر خواب بتعبیر خواب پتعبیر خواب تتعبیر خواب ثتعبیر خواب جتعبیر خواب چتعبیر خواب حتعبیر خواب ختعبیر خواب دتعبیر خواب ذتعبیر خواب رتعبیر خواب زتعبیر خواب ژتعبیر خواب ستعبیر خواب شتعبیر خواب صتعبیر خواب ضتعبیر خواب طتعبیر خواب ظتعبیر خواب عتعبیر خواب غتعبیر خواب فتعبیر خواب قتعبیر خواب لتعبیر خواب کتعبیر خواب گتعبیر خواب متعبیر خواب نتعبیر خواب وتعبیر خواب هتعبیر خواب یبازی آنلاینبازی دخترانهبازی آشپزیبازی اکشنبازی فکریبازی ماشین و موتوربازی جنگیبازی ورزشیبازی تیراندازیبازی جالببازی آرکیدبازی ماجراجوییبازی تقویت حافظهبازی دریاییبازی حادثه ایبازی ریاضیبازی دفاعیبازی معماییبازی گروهیبازی گوناگونبازی جدیدبازی فلشبازی با حیواناتدانلود بازیدانلود اندرویدبازی های اندروید گوگل پلینرم افزار و بازی موبایلنرم افزار کامپیوترآهنگ و موزیکفیلم و انیمیشندانلود بازی موبایل $('.footmenu .next_u').click(function(){
var p = $( ".footermenu>li:last" );
var offset = p.offset();
var p1 = $(".footmenu .next_u");
var offset1 = p1.offset();
var g=offset.left-offset1.left; $('.footmenu .back_u').show();
var a=$('.footmenu').width();
a=a-50;
if(g+a>-10)
$('.footmenu .next_u').hide();
$('.footermenu').animate({marginRight:'-='+a+'px'},300);
});
$('.footmenu .back_u').click(function(){
$('.footmenu .next_u').show();
var a=$('.footmenu').width();
a=a-50;
if($('.footermenu').css('margin-right')=='-'+a+'px')
$('.footmenu .back_u').hide(); $('.footermenu').animate({marginRight:'+='+a+'px'},300);
});
$('.footmenu .dvx').css('width',$('.footmenu').width());
$('.footermenu > li').mouseover(function(){
$('.pgs').hide();
$(this).find('.pgs').show();
$(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px');
});
$('.footmenu').mouseleave(function(){
$('.pgs').hide();
});
$('.footermenu > li').click(function(){
$('.pgs').hide();
$(this).find('.pgs').Toggle();
$(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px');
});
if($(window).width()1) { for(var i=0;i-1) { vb=str.indexOf('.html',vb) str=str.substr(0,vb)+'-koodakan-'+str.substr(vb); vb=str.indexOf('ads/shop',vb+1); } $('#ban'+tsl0[0]).html(''); if(str.length>0 && $(window).width()1) { for(var i=0;i-1) { vb=str.indexOf('.html',vb) str=str.substr(0,vb)+'-koodakan-'+str.substr(vb); vb=str.indexOf('ads/shop',vb+1); } $('#ban'+tsl0[0]).html(''); if(str.length>0 && $(window).width()

[ منبع این خبر سایت آکاایران-کودکان می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-کودکان منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X