فعالیت سالن انتظامی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر

فعالیت سالن انتظامی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر

مهر/ سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران، طی ابلاغ مدیرعامل این نهاد هنری از این پس زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فعالیت می‌کند.
محید رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان ایران و رییس تماشاخانه ایرانشهر به منظور بهره‌برداری هر چه بیشتر از خرد جمعی، اقدامات و تجربیات موثر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر و همچنین توجه به گروه‌های مستعد و استعدادهای جوان و درخشان به ویژه دانشجویان، تعیین سیاست‌ها و اولویت‌های سالن انتظامی را به اعضای این شورا واگذار کرد.

بدین ترتیب سالن انتظامی همچون تماشاخانه ایرانشهر با نظارت شورای سیاست‌گذاری فعالیت خواهد کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت سالن انتظامی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X