ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعالیت سالن انتظامی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر

فعالیت سالن انتظامی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر

مهر/ سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران، طی ابلاغ مدیرعامل این نهاد هنری از این پس زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فعالیت می‌کند.
محید رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان ایران و رییس تماشاخانه ایرانشهر به منظور بهره‌برداری هر چه بیشتر از خرد جمعی، اقدامات و تجربیات موثر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر و همچنین توجه به گروه‌های مستعد و استعدادهای جوان و درخشان به ویژه دانشجویان، تعیین سیاست‌ها و اولویت‌های سالن انتظامی را به اعضای این شورا واگذار کرد.

بدین ترتیب سالن انتظامی همچون تماشاخانه ایرانشهر با نظارت شورای سیاست‌گذاری فعالیت خواهد کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده