ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«رسوایی» در مدت شش روز ۲۷۵ میلیون تومان

«رسوایی» در مدت شش روز ۲۷۵ میلیون تومان

بانی فیلم/ با اکران چهار فیلم جدید از هفته گذشته تعداد فیلم های در حال نمایش در تهران به ۱۲ فیلم رسید. در میان این چهار فیلم «رسوایی» تاکنون با اقبال بهتری مواجه شده و با وجود تبلیغات محدود تلویزیونی توانسته حساب خود را تا حدودی از سایر فیلم ها جدا کند. ساخته مسعود ده نمکی در تهران ۲۵ سینما در اختیار دارد و توانسته پس از شش روز ۲۷۵ میلیون تومان فروش داشته باشد. اکران شهرستان این فیلم نیز بزودی آغاز خواهد شد.
«یک دزدی عاشقانه» دیگر فیلم تازه اکران شده بعد از «رسوایی» شرایط بهتری تاکنون داشته و ۱۶۵ میلیون تومان فروخته است. ساخته امیرشهاب رضویان در تهران در ۲۱ سینما در حال نمایش است و اکران شهرستانش نیز بزودی آغاز می شود.
«مرگ ماهی» با ۱۴ سالن مجموع فروش خود را به ۸۹ میلیون تومان رسانده و از امروز نیز در چند شهر دیگر به جز تهران به نمایش درخواهد آمد.
«دلبری» ۱۴ سینما در اختیار دارد و تنها ۳۵ میلیون تومان فروش داشته است. ساخته دهقانی اشکذری از گروه بازیگران مطرحی برخوردار نیست و فیلمبرداری اش نیز به طور کامل در یک خانه انجام شده است. با این حال و با توجه به شرایط موجود بعید است که در روزهای آتی نیز اتفاق خاصی در فروش این فیلم رخ دهد.
اما در میان سایر فیلم های جدول فروش «من سالوادور نیستم» با کم شدن تعداد زیادی از سینماهایش در حال حاضر تنها در دو سینمای کوروش و راگا در حال نمایش است. مخالفت سرسخت شورای صنفی نمایش باعث شد تا اکران این فیلم در سینماهای پرفروشی مانند پردیس ملت، زندگی، آزادی و ماندانا به پایان برسد و به همین دلیل نیز ساخته منوچهر هادی این روزها پایین ترین میزان فروش را در میان سایر فیلم های در حال اکران دارد. البته فروش «سالوادور» در همین دو سینما نیز بیش از دو برابر گیشه «دلبری» است که این روزها ۱۴ سالن در اختیار دارد!
«پنجاه کیلو آلبالو» یکی از سالن های تهرانش را از دست داد و در حال حاضر با ۲۵ سینما به اکرانش ادامه می دهد. مجموع فروش ساخته مانی حقیقی در تهران به شش میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در شهرستان ها نیز نسبت به هفته گذشته پنج سینما کمتر در اختیار دارد و تاکنون چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروخته. مجموع فروش تهران و شهرستان های «پنجاه کیلو آلبالو» روز گذشته از مرز ۱۱ میلیارد تومان عبور کرد.
«ابد و یک روز» با ۲۵ سینمای تهرانش فروش خود را به چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسانده است. این فیلم در شهرستان ها نیز نسبت به هفته گذشته ۱۵ سینما کمتر دارد و دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیز فروش داشته. مجموع گیشه تهران و شهرستان های ساخته سعید روستایی امشب به طور قطع به مرز هفت میلیارد تومان خواهد رسید.
«بادیگارد» در تهران چهار میلیاردی شد و مجموع فروش شهرستان هایش نیز به دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران نسبت به هفته گذشته ۱۱ سالن کمتر دارد و در شهرستان ها نیز تمام سینماهایش را حفظ کرده است. کم شدن تعداد سینماهای تهران ساخته ابراهیم حاتمی کیا در افت فروش آن تأثیر بسزایی داشته.
«خشم و هیاهو» باز هم چهار سالن از سینماهای تهران خود را از دست داد و هم اکنون در هفت سینما در حال نمایش است. مجموع فروش فیلم هومن سیدی در تهران به یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در شهرستان ها نیز با حفظ تمام سینماهایش تاکنون ۲۸۰ میلیون تومان فروخته.
«کفش هایم کو» با هشت سینما در تهران در هفته ای که گذشت ۸۰ میلیون تومان به مجموع فروشش اضافه کرد. این فیلم در شهرستان ها نیز شرایط مساعدی ندارد و در یک هفته با دو سینما تنها ۲۰ میلیون تومان فروخته است. مجموع فروش تهران و شهرستان های ساخته کیومرث پوراحمد به ۷۰۶ میلیون تومان رسیده.
«اژدها وارد می شود» پنج سالن به تعداد سینماهای تهرانش اضافه شده و حالا با ۱۵ سینما ۴۴۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم در شهرستان ها نیز هفت سینما در اختیار دارد و مجموع فروش خود را پس از هشت روز به ۱۲۵ میلیون تومان رسانده.
«خنده های آتوسا» با ۹ سینما پس از ۱۳ روز ۱۸۳ میلیون تومان فروخته و به احتمال فراوان در روزهای آینده به تعداد سالن هایش افزوده خواهد شد. فیلم علیرضا فرید از هفته گذشته نیز در شهرهای گرگان، رفسنجان و مشهد به نمایش درآمده که از میزان فروش آن اطلاعات دقیقی به دستمان نرسید. شهرهای اهواز و شیراز نیز در روزهای آینده اکران این فیلم را آغاز خواهند کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده