ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فتل معتقد است که هنوز برای قهرمانی فرصت دارد

فتل معتقد است که هنوز برای قهرمانی فرصت دارد

طرفداری/ سباستین فتل تاکید می کند که هنوز برای موفقیت در فصل 2016 فرصت دارند.
پس از چهار قهرمانی پیاپی روزبرگ در این فصل، بسیاری معتقدند که امسال، سال روزبرگ است و او بیشترین شانس را برای قهرمانی خواهد داشت. از طرف دیگر از آن جایی که تیم فراری نتوانست وعده های پیش فصل مارکیونه را عملی کند، کل مجموعه به نوعی در بحران قرار گرفته است.
سباستین فتل راننده تیم فراری و دارنده 4 عنوان قهرمانی جهان با نیکو روزبرگ صدر نشین حال حاضر رقابت ها 67 امتیاز اختلاف دارد، با این حال بارها گفته که هرگز تسلیم نخواهد شد.
فتل در این باره گفت:
ما از 21 رقابت تنها 4 مسابقه را پشت سر گذاشتیم. من به یاد نمی آورم که کسی گفته باشد رقابت های فصل در گرند پری چهارم به اتمام می رسد. هر چند شما در باره من و روزبرگ صحبت می کنید اما هنوز فرصت زیادی باقی مانده است.
تیم فراری بر اساس سابقه و پتانسیل تیم، قبل از شروع فصل با وعده ها و انتظارات بالایی گام به رقابت ها گذاشت، اما تاکنون اوضاع بر وفق مراد تیم ایتالیایی پیش نرفته است.
فتل در ادامه مصاحبه اش با مجله اسپورت بیلد گفت:
شاید ما بیش از آنکه باید تحت تاثیر وقایع مثبت و منفی این فصل قرار گرفتیم. پیگیری نقشه و طرح کلی تیم همیشه خوب است و اعتماد به نفس اعضا را افزایش می دهد. خروج از چاله ای که تیم با سال ها شکست وناکامی برای خود کنده است، آسان نیست. برای بازگشت به وضعیت دهه گذشته باید صبر داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده