ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون وزیر امور خارجه در سالن کارنامه نشر

معاون وزیر امور خارجه در سالن کارنامه نشر

آخرین خبر/ معاون وزیر امور خارجه کشورمان از فعالیت های انجام گرفته سالن کارنامۀ نشر برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان ابراز خرسندی کرد. به گزارش واحد ارتباط و رسانه کمیته فعالیت های فرهنگی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان در امور حقوقی و بین الملل که به منظور شرکت در آیین معرفی کتاب های وزارت امور خارجه در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته بود از سالن کارنامه نشر نیز دیدن کرد و از نزدیک در جریان وضعیت نشر ایران و آمارهای مقایسه ای نشر ایران در 10 سال اخیر قرار گرفت. یحیی دهقانی مدیر کمیته فعالیت های فرهنگی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره نماگرهای آماری نصب شده در سالن کارنامه نشر گفت برای نخستین بار است که نماگرهای نشر این گونه در معرض تماشای عموم قرار گرفته و ویژگی آمار تطبیقی 10 ساله نشر این است که کتاب های کمک آموزشی و درسی در آن لحاظ نشده است.
وی که در هر بخش از سالن کارنامه نشر توضیحات لازم را به معاون وزیر امور خارجه کشورمان ارائه می کرد افزود: در این سالن امکان جستجوی اینترنتی برای مخاطبان ایجاد شده تا با بهره گیری از آن بتوانند از کتاب های منتشر شده چاپ اول در سال 1394 آگاهی بیشتری پیدا کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده