ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طراحی پیراهن تیم ملی به طراحان واگذار می‌شود

طراحی پیراهن تیم ملی به طراحان واگذار می‌شود

ورزش 3/ به زودی کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با اعلام رسمی طراحی پیراهن تیم ملی را به طراحان زبده کشور محول می کند و با نظر فدراسیون فوتبال و هم چنین کی روش طرح برگزیده روی پیراهن تیم ملی اعمال خواهد شد.
ملا محمد مسئول فرهنگی فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد و گفت انجام این کار به کمیته فرهنگی محول شده و ما به زودی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد. یعنی از طراحان کشور می خواهیم که بهترین طرح های خود را برای پیراهن تیم ملی به ما ارایه دهند و از بین طرح ها بهترین را برمی گزینیم و در اختیار شرکت جیووا قرار می دهیم تا در تولید پیراهن تیم ملی از آن استفاده شود. واقعیت این است شرکت جیووا در انتخاب طرح دخالتی نداشته و بحثی که با این شرکت داریم در خصوص مسائل کیفی است.
مسئول فرهنگی فدراسیون فوتبال ادامه داد: متاسفانه برخی از انتقادات همه تلاش های صورت گرفته در ماه های اخیر را زیر سوال برده. واقعیت این است همه چیز شسته و رفته و بر اساس مزایده انجام شده و حراست ورزش و جوانان هم مفاد قرارداد را مطالعه کرده است. بندی هم در قرارداد قید شده که اگر کیفیت لباس های مورد تایید کادر فنی تیم ملی نباشد بازگشت داده خواهد شد که این هم نگرانی ها در خصوص کیفیت لباس ها را از بین می برد.
البته انتقادات به خاطر طرح برگزیده شده بوده که شاید اشتباه از ما بوده چرا که فرصت کافی برای انتخاب طرح وجود نداشت و نیت ما تنها معرفی شرکت جیووا به عنوان اسپانسر تیم ملی بود که البته بهتر می بود ما فقط این شرکت را معرفی می کردیم و کلیپی از لباس های تولیدی این شرکت برای تیم های خارجی که زیبا هم هستند را ارایه می دادیم. در این صورت این همه از ما انتقاد نمی شد.
من فکر می کنم انتقادات هم به خاطر طرح برگزیده شده بوده نه کیفیت لباس چون کسی کیفیت لباس را ندیده است و نپوشیده که در این خصوص اظهار نظر کند. جای نگرانی هم در خصوص طرح پیراهن تیم ملی وجود ندارد چون براحتی می توانیم طرح را تغییر داده و طرح های دیگر را پیشنهاد دهیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده