ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمک فوری برای نفس کشیدن یک پدر نیاز است

خیریه نسیم وصال نوشت:
یک پدر برای زنده ماندن به کمک فوری شما هموطنان عزیز نیازمنداست به یاریش بشتابیم

پدر خانواده ساکن یکی از روستاهای استان ایلام است که به بیماری MNDمبتلا شده است ،این بیماری به سرعت درتمام اندامهای بدن ایشان اختلال ایجاد کرده است.

این بیماری درحال حاضر بخش اعظمی از اندامهای ایشان را دچار مشکل کرده است ،اخیرا نیز باعث صدمه به بافتهای ریه ایشان شده است ونفس کشیدن او به سختی صورت می گیرد.

برای انجام درمان ایشان داروهایی تجویر می شود که اکثرا باقیمت گران وفقط در تهران تامین می شود ولی این خانواده بدلیل خانه نشین شدن تنها نان آورشان توان تامین هزینه های درمان را ندارند.

برای کمک به نفس کشیدن وزنده ماندنشان به دستگاه اکسیژن ساز نیازفوری دارد که هزینه آن بیش از ۱۰میلیون تومان است ،این درحالیست که به جراحی فوری جهت لوله گذاری نیز نیازمند است تا حداقل بتواند از این طریق مایعات بنوشد اما این خانواده توان مالی ندارد.

اینک می خواهیم با همراهی هم به زنده اندن یک پدر کمک کنیم.

تنها بایاری شما می توانیم شادی را به خانواده محرومین هدیه کنیم

شماره حسابها:

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴ شماره حساب: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰  شماره حساب بانک ملت: ۵۰۹۲۷۹۱۵۸۵ شماره حساب بانک ملی: ۰۱۰۹۳۵۳۵۶۰۰۰۰ شماره شبا:IR610120010000005092791585

بصورت آنلاین هم می توانید از طریق لینک زیر کمک کنید


[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده