ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پایگاه آمریکایی: اعتدالگرایان ایران به دنبال رای آوردن ترامپ هستند

پایگاه آمریکایی: اعتدالگرایان ایران به دنبال رای آوردن ترامپ هستند

جام نیوز/ پایگاه آمریکایی وکس در گزارشی با عنوان "چرا اکثریت اعتدالگرایان ایران، ترامپ را به هیلاری کلینتون ترجیح می دهند" به مهم بودن انتخابات آمریکا برای ایرانی ها و همچنین اینکه نزدیکان حسن روحانی هم دونالد ترامپ را به هیلاری کلینتون ترجیح میدهند، پرداخت و نوشت: به نظر می رسد اکثریت مردم جهان نظرات چندان مثبتی در مورد ترامپ ندارند.


این پایگاه خبری نوشت: «اروپایی ها به خاطر اینکه ترامپ در سخنرانی ها خود تهدید کرده است که آمریکا را از ناتو خارج خواهد کرد، نگران هستند و کشور های ژاپن و کره جنوبی نیز به خاطر احتمال عقب نشینی ارتش آمریکا از سواحل آنها، چندان از سیاست های ترامپ راضی نیستند. اکنون باید پرسید که آیا کسی در خارج از آمریکا هست که از ترامپ خوشش بیاید؟ بسیاری بر این باورند که پوتین خواهان به روی کار آمدن ترامپ است. از روسیه که بگذریم یک کشور مهم دیگری هم هست که به نظر می رسد که حامی ترامپ است و آن کشور ایران است.»

وکس در ادامه به قشر حامی ترامپ در ایران پرداخت و نوشت: «البته حامیان ترامپ در ایران، تنها تندرو های ایران نیستند بلکه اعتدال گرایان ایرانی نیز وی را به هیلاری ترجیح می دهند. تندرو ها در ایران که به دنبال مقابله و مواجهه بیشتر با غرب هستند، به دنبال روی کار آمدن ترامپ هستند زیرا ترامپ نیز مانند آنها از مخالفان جدی توافق هسته ای می باشد و این در حالی است که ایران تاکنون به اهداف کامل خود از انجام توافق هسته ای رسیده است. تندرو ها در حالی خواهان روی کار آمدن ترامپ هستند که آنها بر این باورند که ترامپ در بسیاری از مواد مانند دیوانه ها عمل می کند. البته باید گفت، که این فقط تندرو های ایران نیستند که ترامپ را به هیلاری ترجیح می دهند بلکه اعتدالگرایان هم خواهان روی کار آمدن ترامپ می باشند.»[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X