ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چهار تروریست مالزیایی در مجموع به 90 سال زندان محکوم شدند

چهار تروریست مالزیایی در مجموع  به 90 سال زندان محکوم شدند

ایرنا/ چهار مرد از جمله دو برادر در مالزی روز پنجشنبه به اتهام های مرتبط با فعالیت های تروریستی و توطئه برای حمله به مراکز دولتی در مجموع به 90 سال زندان محکوم شدند.

در دادگاه مالزی 'محمد انور عزمی' 33 ساله و 'محمد نورکمال' 30 ساله به این اتهام هر کدام به 25 سال زندان محکوم شدند و 'ایزوان شامیر سوزایمی' 25 ساله و 'محمد لقمان حکیم عبدالعزیز' 22 ساله هر کدام حکم 20 سال زندان را دریافت کردند.
به نوشته تارنمای 'استار'، 'نوردین حسن' کمیسر قضایی دادگاه عالی مالزی، گفت که جرائم ارتکابی متهمان جدی بود و دادگاه موظف است احکامی در مورد این افراد صادر کند تا دیگران از ارتکاب این جرم هراس داشته و آن را تکرار نکنند.
متهمان به تحریک و ترویج افکار تروریستی براساس قانون مالزی با مجازات بازگشت اموال و تا 30 سال زندان محکوم می شوند و این متهمان حداکثر حکم را دریافت کرده اند.
این چهار متهم آوریل سال گذشته توسط واحد مبارزه با تروریسم پلیس مالزی به اتهام توطئه برای حمله به ساختمان های دولتی، مراکز سرگرمی و ... دستگیر شدند.
این گروه هنگام بازداشت مواد شیمیایی و مواد مورد استفاده در ساخت مواد منفجره در اختیار داشتند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده