ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمقاله آفتاب یزد لااقل آزاده باشید

سرمقاله آفتاب یزد/ لااقل آزاده باشید

آفتاب یزد/ « لااقل آزاده باشید » عنوان سرمقاله سردبیر روزنامه آفتاب یزد، سید علیرضا کریمی است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

عــده ای در داخل اگرچــه ظاهــری ارزشــی دارند و مدام شعارهای دینی و ملی سر می دهند امــا از پیــروان راستین ماکیاول هستند.در مکتب ماکیاولیسم هدف، وسیله را توجیه می کند. شما وقتی پیرو این مکتب می شــوید دیگر برایتان سیاست ، پدر و مــادر نمی شناســد بلکه موظفیــد و حق داریــد به انحاء مختلف به مقصود خود برســید. خواه می خواهــد هدف مجلس باشــد و خواه به زیر کشیدن یک مقام رسمی. ماجرای اخیر پیرامون مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در انتخابات مجلس دهم مصداق بارز و روشن گزاره مورد اشاره است.صرفنظر از اینکه شــورای نگهبــان این خانــم را به عنوان نماینده مجلس به رسمیت بشناســد یا خیر و یا شــورای حل اختلاف قوا رای به نظر وزارت کشور بدهد و یا خیر اینکه تصاویر شــخصی یک زن که در محیطی زنانه بوده اســت در کانالی تلگرامی منتشــر شود فی النفسه زشت و غیرقابل قبول است. در این میان نکتــه جالب و البته تعجب آور آن اســت که مدعیان ارزشــمداری به جای آنکه این اقدام را محکوم نمایند و نشــان دهند که به شعارهای خود پایبند هستند به دفاع از فرد منتشر کننده عکس می پردازند و اقدام مسئولان مرتبط در بازداشت فرد مذکور را به دلیل علایــق حزبی و گروهی تقبیــح می نمایند. روز گذشــته همزمان با انتشــار خبر دستگیری منتشــر کننده عکس های شخصی مینو خالقی پروپاگاندای رسانه ای جریــان مدعی ارزشــمداری شروع به کار کرد تا جای شاکی و متشاکی را تغییر دهد.این اقدام را کــه می توان حتی شــرم آور دانســت در حالی رخ می داد که هیچ انسان آزاده و منصفی حاضر نیســت حریم خصوصی هم نوع خود را مــورد هجوم قرار دهد و آن را اشغال نماید.اما صد افسوس که این افراد از بدیهی ترین اصول هم بی خبر هستند و یا خود را به خــواب زده و بی امان به یک زن به جرم آنکه گرایش اصلاح طلبی دارد و منتخب مردم است به طرق مختلف می تازند. از امام حســین (ع) به کرات این جمله نقل شــده کــه «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشــد.»لاجرم بایســتی مجددا از این جمله وام گرفت و از آقایــان به اصطلاح ارزشــی و مدعی «خوب» بودن خواســت در بازی های سیاسی خــود کمی حریم هــا را رعایت نماینــد و اینگونه به ناموس مردم بی احترامــی نکنند. مینو خالقی قبل از آن که اصلاح طلب باشــد یک زن اســت و قبل از آنکه زن باشد یک ایرانی و انسان است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X