رئیس سازمان ثبت احوال: تعداد انگشت شماری در ایران شناسنامه ندارند

رئیس سازمان ثبت احوال: تعداد انگشت شماری در ایران شناسنامه ندارند

ایرنا/ معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در برخی نقاط کشور، ممکن است تعداد انگشت شماری افراد فاقد شناسنامه باشند که صدور شناسنامه برای آنان در اولویت قرار دارد.

علیرضا آوایی، روز سه شنبه، در شهرکرد گفت: اگر تعداد زیادی افراد بی شناسنامه در کشور وجود داشت، امروز با صراحت و شهامت، آن را اعلام می کردیم.
وی افزود: سازمان ثبت احوال ایران، اکنون به تمامی نقاط کشور و حتی مناطق دور افتاده و سخت گذر، خدمات خود را ارائه داده است.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال ایران تصریح کرد: به عنوان نمونه، در چهارمحال و بختیاری هیچ فرد بی شناسنامه ای وجود ندارد.
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال ایران در سفری دو روزه به چهارمحال و بختیاری، وضعیت ثبت احوال استان در شهرستان های مختلف را بررسی کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس سازمان ثبت احوال: تعداد انگشت شماری در ایران شناسنامه ندارند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X