ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا گروه ریاض از مذاکرات کویت انصراف داد؟

چرا گروه ریاض از مذاکرات کویت انصراف داد؟

العالم/ هیئت ملی یمن در مذاکرات کویت، علت انصرافِ گروه ریاض از مذاکرات مستقیم را شکست و سردرگمی ارزیابی کردند.

"حمید رزق" عضو هیئت ملی یمن، روز سه شنبه به خبرنگار شبکه العالم گفت: انصراف گروه ریاض از مشارکت در مذاکرات مستقیم، نشان دهنده شکست و سردرگمی است.
وی افزود: دیدگاهی که هیئت ملی یمن ارائه کرد، آن ها را در تنگنا قرار داد، زیرا این دیدگاه بر اساس زمینه ای مشترک و مبتنی بر راه حل های مسالمت جویانه طرح ریزی شده است.
رزق تاکید کرد: این در حالی است که آن ها، دستِ خالی به مذاکرات آمده بودند.
"حمید عاصم" یکی دیگر از اعضای هیئت ملی یمن، به خبرنگار شبکه العالم گفت: آن ها وقتی دیدگاه هیئت ملی یمن را شنیدند، شگفت زده و متحیر شدند. به همین سبب راهی جز این نداشتند که از تنگنای به وجود آمده، شانه خالی کرده و فرار کنند، زیرا دیدگاه آنان، اساساً دیدگاه به شمار نمی رفت و تنها مجموعه ای از شرایط غیرقابل اجرا بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X