امضای پنج تفاهم نامه برای تقویت همکاری‌های اقتصادی ایران و آلمان

امضای پنج تفاهم نامه برای تقویت همکاری‌های اقتصادی ایران و آلمان

شادا/ تفاهم نامه تقویت همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان به امضا رسید.

تفاهم نامه تقویت همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان به امضا رسید.

این تفاهم نامه صبح امروز در همایش تجاری ایران و آلمان، در محل وزارت اقتصاد، به امضای محمد خزاعی معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایامضای پنج تفاهم نامه برای تقویت همکاری های اقتصادی ایران و آلمانران و "اوه بک میر" معاون وزیر امور اقتصاد و انرژی آلمان رسید.

این گزارش حاکی است، در جریان این همایش، یک یادداشت تفاهم نیز بین اتاق بازرگانی ایران و موسسه خدمات مشاوره ای آلمان به امضا رسید.

در ادامه همایش تجاری ایران و آلمان، همچنین، یک یادداشت تفاهم بین آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز دانشگاه تهران و بخش پزشکی شرکت زیمنس آلمان به امضا رسید.

بنا بر این گزارش، امضای دو یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت زیمنس آلمان در خصوص فولاد و ماشین آلات صنعتی با طرف ایرانی و یادداشت تفاهم شرکت "لیند" آلمان با شرکت صنایع گاز ایران، از جمله دیگر دست آوردهای همایش مذکور بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امضای پنج تفاهم نامه برای تقویت همکاری‌های اقتصادی ایران و آلمان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X