توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

فارس/ مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به صورت مساوی بین ۳ بانک ملی، صادرات و رفاه تقسیم شده تا به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر کارت اعتباری خرید کالا ارائه کند.

سید علی اصغر میرمحمد صادقی امروز در نشست خبری امروز از انعقاد قرارداد با 3 بانک ملی، صادرات و رفاه برای اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالا خبرداد و اظهار داشت: 4 هزار و 200 میلیارد تومان به صورت مساوی بین این 3 بانک تقسیم شده تا به یک میلیون و 500 هزار نفر کارت اعتباری خرید کالا ارائه کند.

وی افزود: بانک ملی برای کارمندان آموزش و پرورش، بانک صادرات برای بازنشستگان و بانک رفاه کارگران برای کارکنان و بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تصریح کرد: همه این 4 هزار و 200 میلیارد تومان را بانک مرکزی تأمین کرده است.

وی در ادامه گفت: کارت اعتباری عام نیز به زودی با سقف 10 میلیون تومان با نرخ سود عقود مبادله‌ای ارائه خواهد شد.

میرمحمد صادقی درباره شرایط این کارت اعتباری گفت: کارت اعتباری خرید کالا بازپرداخت یکساله دارد و اگر فرد تا 3 ماه پس از دریافت از آن استفاده نکند به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

وی ادامه داد: وام خودرو برای 124 هزار دستگاه تأمین اعتبار شده که 270 میلیارد تومان از این اعتبارات به خودروسازها پرداخت شده است.

توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X