ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

فارس/ مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به صورت مساوی بین ۳ بانک ملی، صادرات و رفاه تقسیم شده تا به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر کارت اعتباری خرید کالا ارائه کند.

سید علی اصغر میرمحمد صادقی امروز در نشست خبری امروز از انعقاد قرارداد با 3 بانک ملی، صادرات و رفاه برای اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالا خبرداد و اظهار داشت: 4 هزار و 200 میلیارد تومان به صورت مساوی بین این 3 بانک تقسیم شده تا به یک میلیون و 500 هزار نفر کارت اعتباری خرید کالا ارائه کند.

وی افزود: بانک ملی برای کارمندان آموزش و پرورش، بانک صادرات برای بازنشستگان و بانک رفاه کارگران برای کارکنان و بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تصریح کرد: همه این 4 هزار و 200 میلیارد تومان را بانک مرکزی تأمین کرده است.

وی در ادامه گفت: کارت اعتباری عام نیز به زودی با سقف 10 میلیون تومان با نرخ سود عقود مبادله‌ای ارائه خواهد شد.

میرمحمد صادقی درباره شرایط این کارت اعتباری گفت: کارت اعتباری خرید کالا بازپرداخت یکساله دارد و اگر فرد تا 3 ماه پس از دریافت از آن استفاده نکند به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

وی ادامه داد: وام خودرو برای 124 هزار دستگاه تأمین اعتبار شده که 270 میلیارد تومان از این اعتبارات به خودروسازها پرداخت شده است.

توزیع 4200 میلیارد تومان بین ۳ بانک برای تأمین اعتبار کارت کالا

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده