ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشرفی اصفهانی: ریاست مجلس خبرگان مال هاشمی رفسنجانی است

اشرفی اصفهانی: ریاست مجلس خبرگان مال هاشمی رفسنجانی است

تسنیم/ حجت‌الاسلام اشرفی‌اصفهانی با بیان اینکه دو دوره‌ای که هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان نشد یک حرکت سیاسی بود، گفت: مجلس خبرگان بدون او بی‌معنا و ریاست خبرگان هم بدون او مفهومی ندارد. ریاست مجلس را مردم تعیین کردند و چون رای اول را هاشمی‌رفسنجانی آورد، ریاست مجلس خبرگان مال اوست.

محمد اشرفی‌اصفهانی مشاور و رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با تسنیمدرباره گزینه‌های ریاست مجلس خبرگان رهبری، گفت: غیر از آقای هاشمی فرد دیگری لیاقت ریاست خبرگان را ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آقای مرعشی گفته‌اند که هاشمی برای ریاست مجلس خبرگان کاندیدا نمی‌شود، افزود: بی‌خود می‌گویند؛ اگر هاشمی هم کاندیدا نشود او را در این صحنه وارد می‌کنند، چرا که او متعین به ریاست خبرگان است.

«حسین مرعشی پیشتر در مصاحبه‌ با یک خبرگزاری دولتی گفته بود که تا جایی که من خبر دارم آقای هاشمی دنبال ریاست مجلس خبرگان نیست.»

حجت‌الاسلام اشرفی‌اصفهانی در ادامه با بیان اینکه دو دوره‌ای که هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان نشد یک حرکت سیاسی بود، خاطرنشان کرد: مجلس خبرگان بدون او بی‌معنا و ریاست خبرگان هم بدون او مفهومی ندارد. ریاست مجلس را مردم تعیین کردند و چون رای اول را هاشمی‌رفسنجانی آورد، ریاست مجلس خبرگان مال اوست.

مشاور نهاد ریاست‌جمهوری درباره گزینه عارف و لاریجانی برای ریاست مجلس، گفت: باید تعاملی بین این دو نفر و دو جناح صورت گیرد، البته هر دوی این افراد خوب و مطلوب هستند.

وی درباره ریاست عارف و یا لاریجانی بر مجلس دهم گفت: هر کدام از این دو نفر رئیس مجلس شوند مطلوب است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده