ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسابقات قرآنی بین مسلمانان کشورها سبب اتحاد بیشتر می‌شود

آزادسازی خرمشهر ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر اعلام کردند: رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس در سوم خرداد تمام معادلات دشمنان را برهم زدند و با اقتدار خرمشهر را آزاد کردند که باید آموزه حماسه فتح خرمشهر در دیگر عرصه‌ها ترویج شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان‌ بوشهر، امام جمعه عسلویه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) ویژگی‌های منتظران را برشمرد و اظهار داشت: مهم‌ترین پیام نیمه شعبان، بیداری و آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) است.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه انتظار واقعی باید بصیرت افزایی و استکبار ستیزی مورد توجه قرار دهند گفت: برای ظهور امام زمان ضمن داشتن ایمان بالا، اخلاص و مودت اسلامی باید مسلمانان فلسفه انتظار مهدویت در وجود خود نهادینه کنند.

وی با تاکید بر اتحاد و انسجام مسلمانان افزود: امت اسلامی امروز بیش از هر زمان نیازمند اتحاد و وحدت بر اساس تعالیم و معارف قرآن دارد که این مهم در مسابقات قرآنی متبلور می‌شود.

امام جمعه عسلویه با تاکید بر مانوس شدن با قرآن کریم گفت: مشکلاتی که در جوامع اسلامی شاهد هستیم نشان می‌دهد که زندگی مسلمانان فاصله زیادی با قرآن دارد بگونه‌ای که مشکلات امروز جهان اسلام فاصله گرفتن از معارف قرآن است.

خطیب نماز جمعه عسلویه با بیان اینکه اقتدار و صلابت مسلمانان از ایمان و اخلاص آنها است تصریح کرد: امروز هراس دشمن از ایمان ما به اسلام و ارزش‌های اسلامی است و تا زمانی که به آموزه‌های دینی تکیه می‌شود خواب‌های آشفته دشمن مسلمانان را رها نمی‌کند.

هاشمی‌نژاد با گرامیداشت سالروزعملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر افزود: حماسه فتح خرمشهر با اخلاص ایمان و توکل بر خدا در عملیات بیت‌المقدس انجام شد و این مهم نشان دهنده جایگاه ایمان الهی در موفقیت مسلمانان است.

وی با تاکید بر بهره جستن از آموزه‌های فتح خرمشهر گفت: رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس در سوم خرداد تمام معادلات دشمنان را بر هم زدند و با اقتدار خرمشهر را آزاد کردند که باید آموزه حماسه فتح خرمشهر در دیگر عرصه‌ها ترویج شود.

امام جمعه عسلویه حرکت زشت و غیر اسلامی فرزند یکی از شخصیت‌های انقلابی و هم‌نشینی با بهائیان را نجس، شرم آور دانست و افزود: نظام اسلامی با کسی تعارف ندارد کسی که به اصول اسلامی بی حرمتی کند باید مورد محاکمه قرار بگیرد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه پدر این شخص، فایزه را مخلص انقلاب می‌داند افزود: حرکت ضد اسلامی وی در دیدار با بهائیان  نشان دادن چراغ سبز به رژیم صهیونیستی است.

وی تاکید کرد: از دستگاه قضا تقاضا می‌شود با این افراد که به انقلاب و اسلام بی حرمتی می‌کنند قاطعانه و انقلابی برخورد کند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

خطیب نماز جمعه برازجان: قدرت ایران اسلامی، رزمندگان در فتح خرمشهر نمایان و آشکار کردند

امام جمعه برازجان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک سالروز میلاد امام زمان(عج)، فلسفه انتظار و توجه به فرهنگ مهدویت را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در جشن‌های نیمه شعبان باید فرهنگ مهدویت و فلسفه انتظار تبیین و جایگاه مهدویت در زندگی انسان‌ها تبیین شود.

حجت‌الاسلام حسن مصلح با تاکید بر برپایی جشن‌های نیمه شعبان با کیفیت و با شکوه گفت: در این مراسم‌ها تلاش شود معرفت شرکت کنندگان نسبت به فرهنگ انتظار و مهدویت ارتقا یابد.

وی روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه این نیروهای امام زمانی ولایت‌مدار واقعی با ایمان بالای الهی هستند افزود: مطیع ولایت بودن، منتظر، آماده‌باش و مقتدر از ویژگی‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) است که با تقید به شرع مقدس در ایجاد امنیت، حفظ آبرو، جان، مال و ناموس مردم تلاش می‌کنند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) هیچگونه وابستگی به حزب و جناحی ندارند افزود: این تلاش‌گران متعلق به نظام هستند و هیچگونه وابستگی به حزب و جناح خاصی ندارند و شبانه‌روز در گمنامی فعالیت می‌کنند.

مصلح با اشاره به عملیات بیت‌المقدس سالروز آزادسازی خرمشهر خاطر نشان کرد: همانگونه که امام راحل فرمودند خرمشهر فتح خاک نیست بلکه فتح ارزش‌هاست  و رزمندگان در این روز اقتدار اسلام و رزمندگان اسلام نشان دادند.

وی با بیان اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد تصریح کرد: بعد از فتح خرمشهر، دنیا به ایمان و قدرت و صلابت و شجاعت و ایثار رزمندگان اسلام پی برد و اکنون حماسه‌های رزمندگان اسلام در دروس نظامی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.

امام جمعه برازجان با گرامیداشت روز مقاومت و پایداری و روز دزفول قهرمان افزود: دزفول خواستگاه مردان و زنان است که دشمن متجاوز را از خاک میهن اسلامی خارج کردند و در مقابل تجاوزات رژیم بعثی مقاومت کردند.

خطیب نماز جمعه برازجان با اشاره به به دیدار فائزه هاشمی با بهائیان خاطر نشان کرد: همانگونه که بهائیت از نظر فکری و اعتقادی، با اسلام خصومت دارد ملاقات با این گروه از مصادیق نفوذ و قبح‌زدایی از منکرات است.

مصلح با تاکید بر برخورد قوه قضاییه با این افراد گفت: قوه قضاییه باید با این موضوع برخورد قانونی و قاطع کند تا جلوی اینگونه بی حرمتی‌ها گرفته شود.

امام جمعه برازجان با اشاره به دستگیری فردی مدعی نیابت از امام زمان (عج) در دشتستان بیان کرد: این فرد با سو استفاده از احساسات پاک مردم، اخاذی می‌کرد که با تلاش نیروی انتظامی دشتستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

خطیب نماز جمعه خورموج: دستگیری سارقان طلا در دشتی توسط نیروی انتظامی قابل تقدیر است

امام جمعه خورموج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک سالروز میلاد امام زمان(عج) ویژگی‌های مهم منتظران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: مومنان در زمان غیبت آن حضرت وظایف مختلفی از جمله شناخت، در انتظار فرج بودن و دعا برای سلامتی آن حضرت را برعهده دارند.

  حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح  تاکید کرد: یکی از مهمترین نیازهای جامعه و جوانان از نظر اعتقادی و تربیتی مهدویت و مباحث آن است که باید به آنها پرداخته شود.

خطیب نماز جمعه خورموج با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های اصلی استکبار جهانی ایجاد اختلاف و درگیری بین امت اسلامی است افزود: تقویت اتحاد میان مسلمانان تمام ترفندهای آنها را ناکام می‌گذارد که انس با قرآن کریم و اتحاد بیشتر مسلمانان یک ضرورت است.

امام جمعه خورموج با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دست خود را رو کرده‌اند گفت: استکبار جهانی در برجام بر برداشتن تحریم‌ها متعهد شد اما بار دیگر آمریکا به بهانه‌های مختلف علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی دست به غارتگری می‌زنند.

مصلح با تاکید بر عملی شدن اقتصاد مقاومتی گفت: حمایت از تولیدات داخلی ضمن رونق کسب و کار و توسعه کشور محقق کننده اقتصاد مقاومتی است.

خطیب نماز جمعه خورموج با تبریک روز سربازان گمنام امام زمان(عج)به نیروهای اطلاعاتی کشور اظهار کرد: امروز با وجودی که بیشترین توطئه‌ها متوجه این کشور است با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) ضمن خنثی شدن ترفندهای دشمنان امنیت پایدار در تمامی عرصه‌ها برقرار کرده‌اند.

امام جمعه خورموج افزود: امنیت امروز کشور مدیون چشمان تیزبین و اشراف اطلاعاتی و مراقبتهای سربازان گمنام امام زمان(عج) است که ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی این تلاشگران برای آنان آرزوی توفیق می‌شود.

وی تاکید کرد: ولایت‌پذیری، خلاق مداری، داشتن اخلاص و تفکر انقلابی از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

امام‌جمعه خورموج با اشاره به دستگیری سارقان مسلح طلافروشی در بخش کاکی افزود: این موفقیت بزرگی بود که در آستانه میلاد باسعادت و فرخنده آقا امام زمان (عح) صورت گرفت که جای قدردانی از تلاشگران این عرصه به ویژه نیروی انتظامی هستیم.

   خطیب نماز جمعه دیلم:  مسابقات قرآنی بین مسلمانان کشورها سبب اتحاد بیشتر می‌شود

امام جمعه دیلم در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک سالروز میلاد امام زمان(عج) بر برگزاری جشن‌های باشکوه در این روز تاکید کرد و اظهار داشت: در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان تبیین جایگاه فرهنگ مهدویت مد نظر باشد.

حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری ورع، تقوا و اخلاق خوب را از ویژگی‌های  منتظران واقعی دانست و گفت: منتظران حضرت مهدوی باید شاخه‌های لازم را مد نظر قرار دهند.

وی با گرامیداشت روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نقش این عزیزان در ایجاد امنیت مهم دانست و گفت: امنیت از دیدگاه اسلام از جایگاه مهمی برخوردار است که این مهم تحقق توسعه در عرصه‌های مختلف فراهم می‌کند

خطیب نماز جمعه دیلم با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) دارای ظرفیت بالایی در جهان هستند افزود: این ظرفیت سبب شده امنیت استکبار در اجرایی کردن ترفندها به خطر بیافتد.

وی با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر تصریح کرد: در این روز رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس با رشادت ضمن شکست سنگین به دشمن خرمشهر عزیز را آزاد کردند.

حسینی بوشهری، تاکید کرد: با فتح خرمشهر دنیا به قدرت و صلابت ایران اسلامی پی برد.

خطیب نماز جمعه دیلم  به دیدار اخیر اساتید، قاریان و حافظان برتر شرکت ‌کننده در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و خاطر نشان کرد: رهبر فرزانه در این دیدار وظیفه امت اسلام را مبارزه برای روشنگری عنوان کردند و گفتند که متاسفانه بعضی دولت‌های اسلامی به ملت‌های خود خیانت می‌کنند و با طاغوت اعظم که آمریکا است همکاری می‌کنند، این گرفتاری امروز دنیای اسلام و منطقه ما است.

وی افزود: معظم‌له ایمان به خدا و کفر به طاغوت را مبنای اصلی و واقعی اقتدار اعلام و آمریکا را «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» عنوان کردند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X