ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار با بهائیان گرا دادن به دشمن برای ایجاد فشار علیه نظام است

آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه رواج فساد از طرف اتاق هوشمند تغییر سبک زندگی و پوشش ایرانیان با بودجه‌های میلیارد دلاری پیگیری می‌شود، گفت: در این پروژه‌ها جوری عمل می‌کنند که بتوانند سبک زندگی و پوشش ایرانیان را تغییر دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته کرج با تبریک فرارسیدن روز نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی(عج) اظهار داشت: نیمه شعبان سالروز ولادت قطب عالم امکان و عصاره هستی مهدی موعود(عج) است.

وی افزود: انتظار فرج از عبادات بوده و برای ایجاد زمینه ظهور مهم است و در این بین عده‌ای سئوال می‌کنند که وظیفه ما شیعیان و منتظران در این‌باره چیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اینکه درباره وظایف فراهم آوردن شرایط ظهور دو نظریه وجود دارد، گفت: عده‌ای اینگونه بیان می‌کنند که شیعیان در این زمان وظیفه‌ای ندارند چون ظهور امام  زمان (عج) تنها در گرو خواست الهی است.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه این افراد اینگونه می‌گویند که ظهور دست خدا بوده، ادامه داد: این افراد می‌گویند وظیفه‌ای بر شیعیان وجود ندارد زیرا انجام هرگونه اقدام و زمینه‌سازی برای ظهور تاثیری در زمان ظهور ندارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه ما این نظریه را قبول نداریم و فراهم آوردن شرایط ظهور برای تشکیل حکومت جهانی حضرت جزو وظایف شیعیان است، خاطرنشان کرد: آماده‌سازی و ایجاد شرایط برای ظهور از وظایف قطعی منتظران بوده و مردم می‌توانند با اعمال خود ظهور امام (عج) را نزدیک‌تر کنند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه یکی از تکالیف قطعی منتظران دوران غیبت زمینه‌سازی برای ظهور است، افزود: عقل نیز بر این نکته تاکید دارد و آن چیزی که در سنت الهی دیده می‌شود ترویج و شکل گرفتن آرام آرام برای ظهور حضرت منجی است.

انقلاب اسلامی ایران نقش آماده‌سازی برای ظهور را داشت

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه نقش آماده‌سازی نقشی مهم برای ظهور است، گفت: انقلاب اسلامی ایران نقش آماده‌سازی برای ظهور را داشت و اگر به کلمات و سخنرانی‌های امام (ره) دقت کنید از فرمایشات ایشان اینگونه برداشت می‌شود.

آیت‌الله حسینی‌همدانی گفت: در بیانات مقام معظم رهبری نیز این موضوع که انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی در ظهور دارد دیده می‌شود.

امام‌جمعه کرج با بیان اینکه امام خمینی(ره) تشکیل حکومت جهانی اسلامی را مقدمه برای حکومت جهانی حضرت حجت (عج) می‌دانست، عنوان کرد: در کلمات رهبری معظم نیز رهنمون کردن به این تمدن بزرگ جهانی دیده می‌شود و این روش فقها و علمای راستین شیعه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه برخی اوقات در گفتار مسئولان فاصله زیادی با فرمایشات امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب وجود دارد، گفت: یکی از اهداف عظیم انقلاب اسلامی ایجاد حکومت جهانی اسلامی است و این موضوع نیازمند ملزومات و فراهم آوردن زیرساخت لازم است.

امام‌جمعه کرج  با بیان اینکه در این راه کارشکنی‌هایی صورت می‌گیرد، گفت: یکی از ملزوماتی که در زمان ظهور حضرت مهدی (عج) لازم است کسب آمادگی نظامی و فراهم کردن تسهیلات مناسب حتی به اندازه یک مرکب برای حضرت حجت(عج) است.

دشمن از داشتن موشک‌های ما خشمگین و ناراحت است

امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه در حال حاضر مسلح شدن به سلاح علم می‌تواند در ایجاد بستر و زمینه برای ظهور حضرت موثر باشد، عنوان کرد: در این راه لازم است که بدن‌های شیعیان برای مبارزه آماده باشند و موشک نیز جزو الزامات این موضوع است.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه دشمن از داشتن موشک‌های ما خشمگین و ناراحت است، تصریح کرد: دشمن با دقت کلماتی را مطرح می‌کند که آن کلام زمینه تاخیر این جریان حکومت جهانی را فراهم می‌کند.

وی افزود: منتظر واقعی حضرت حجت (عج) در تمام شبانه‌روز باید آمادگی داشته باشد چون لحظه ظهور معلوم نیست و در زمانی که اراده خدا تعلق بگیرد حضرت ظهور می‌نمایند.

خطیب جمعه کرج گفت: زمینه‌سازی برای ظهور و آماده‌باش همیشگی برای این رویداد بزرگ از وظایف همه شیعیان و علاقه‌مندان است.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه دنیای استکبار با هر فکر و حرکتی که در راستای صدور اسلام به جهان باشد مخالفت می‌کند، گفت: این فکر سلطه این کشورها را در دنیا  از بین برده و برای این دلیل با آن مخالف می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه برخی برای جلوگیری از صدور انقلاب و جلوگیری از پیشرفت آن دست به هر کاری از جمله جعل می‌زنند، عنوان کرد‌: این افراد با ایجاد شبهه و طرح سئوال‌هایی انحرافی در بین اقشار مختلف و با  تولید فیلم، کتاب و کمک عوامل داخلی و مزدوران خارجی سعی در انحراف از مسیر اصلی انقلاب دارند.

انتقاد از حرکت‌های غیرفرهنگی در دانشگاه‌ها

امام‌جمعه کرج با بیان اینکه در روزهای اخیر مزخرفاتی را با اسم و اسامی دهن پرکن به خورد عده‌ای دانشجو دادند و مدیریت فرهنگی و ناآگاه دانشگاه هم زمینه را برای این افراد فراهم می‌کند، گفت: مدیر دیگری هم به فردی که این مزخرفات را بیان کرده هدیه می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه انجام آگاهانه این تحرکات خیانت است، گفت: اگر این تحرکات از روی نا آگاهی است که حمل بر صحت نیست خوب بپرسید که برای شما بگویم چرا تریبون را در اختیار این افراد می‌گذارید.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه اینگونه سخنان و مواضع در راستای ادامه پروژه نفوذ در مراکز فرهنگی و دانشگاهی است، گفت: نفوذ از تغییر افکار و عقاید می‌آید و باورها را به شکل دیگری تغییر می‌دهد.

امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه این موضوع که داعش زاییده انقلاب اسلامی است تحریف آشکار است، گفت: ذهن این افراد که چنین مسئله‌ای  را مطرح می‌کنند بیمار است.

آیت‌الله حسینی‌همدانی گفت: این فرد خیلی محترمانه و مودبانه سخن گزاف می‌گفت و خیلی از موارد قابلیت پیگیری حقوقی را دارد و دوستان باید در این زمینه این فرد را تحت پیگرد قرار دهند.

امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه حرکتی مشکوک مدتی است شروع شده است، گفت: کانون‌هایی با نام‌های صلح و دوستی حامی سلامت راه‌اندازی می‌کنند و این حرکات متصل به هم است.

وی با بیان اینکه این مسائل را در استان با دقت رصد می‌کنم، گفت: یکی در منبر آیات جهنم و عذاب را از سوی خدا نمی‌داند، دیگری اسلام رحمانی را توصیه کرده و تولی و تبری را نادیده می‌گیرد، شخصی دیگر منکر جهاد و مبارزه می‌شود و بعد می‌گوید ما وظیفه‌ای برای بهشت و جهنم مردم نداریم.

برخی وزارت‌خانه‌ها منکرات را ترویج می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه شخص دیگر با بهائیان عکس گرفته و تبلیغ این فرقه صهیونیستی را می‌کند، گفت: برخی وزارت‌خانه‌ها هم منکرات را ترویج می‌کنند و باید پرسید که همه این موضوعات با هم اتفاقی است؟

وی گفت: وقتی به کلمات دشمنان نگاه می‌کنیم این کلمات از زبان دیگران نیز بیان می‌شود و در حال ترویج آن هستند و از عوامل خود می‌خواهند که این موارد را در بین مردم نهادینه کنند.

امام‌جمعه کرج با بیان اینکه دشمن به دنبال از بین بردن اصالت و هویت دینی ماست و این موضوع از فرمایشات امام‌خمینی (ره) است، تاکید کرد: به امام عزیز عرض می‌کنیم که تا فرزندان شما در این کشور هستند لحظه‌ای از آرمان‌ها عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان و تبریک این روز به همه زحمت کشان عرصه نظم و امنیت، گفت: روز سوم خردا جلوه‌ای از نصرت الهی نمایان شد و خرمشهر بعد از 578 روز توسط رزمندگان اسلام فتح شد و بیش از 15 هزار اسیر در این عملیات از دشمن گرفته شد.

وی گفت: فتح خرمشهر ملت مسلمان ایران را غرق در شعف و شادی کرد و این پیروزی بزرگ ضربه مهلکی به آمریکا بود و این کشور و سایر قدرت‌ها را سخت به وحشت انداخت.

نماینده ولی‌فقیه در البرز با اشاره به اینکه عملیات بیت‌المقدس در از بین بردن ماشین جنگی دشمن نقش به سزایی داشت، گفت: عملیات بیت‌المقدس نقطه عطفی در ادامه جنگ بود.

آمریکا هنوز دشمن درجه یک اسلام و انقلاب است

آیت‌الله حسینی‌همدانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع شرکت‌کنندگان مسابقات قرآنی بیان کرد: این فرمایشات دو پیام مهم دارد و یکی از آن پیام‌ها این است که شرایط به نسبت قبل تغییری نکرده و آمریکا هنوز دشمن درجه یک اسلام و انقلاب است.

وی با اشاره به بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در مورد اینکه آمریکا طاغوت بزرگ است، افزود: این فرمایش پیامی نیز برای دیگران دارد و آن پیام این است که ما هنوز دست از مبارزه با آمریکا برنداشته‌ایم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه مقام معظم رهبری روشنگری و بیان فریبکاری دشمن را در بین اقشار فرهیخته و نخبه، علما و روحانیون توصیه فرمودند، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با طلاب و روحانیون نیز توجه بیشتر به فضای مجازی و خطرات آن را خواستار شدند.

امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه اهمیت فضای مجازی در سخنان معظم له مشاهده می‌شود، گفت: دشمنان برای به فساد کشیدن مخاطب خودشان از همه امکانات استفاده می‌کنند تا این افراد را به خلاف و انحراف بکشانند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با اشاره به انهدام شبکه عنکبوت 2 در کشور و تلاش برای عضوگیری و ایجاد شبکه سازمان یافته فساد گفت: انهدام این صفحات پروژه مهمی بود و نشان داد که پروژه نفوذ با اشکال مختلف دنبال می‌شود.

پلمب 18 آرایشگاه زنانه در کرج که آرایشگر مرد داشتند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه رواج فساد از طرف اتاق هوشمند تغییر سبک زندگی و پوشش ایرانیان با بودجه‌های میلیارد دلاری پیگیری می‌شود، گفت: در این پروژه‌ها جوری عمل می‌کنند که بتوانند سبک زندگی و پوشش ایرانیان را تغییر دهند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه شبیه این شبکه‌ها وجود دارد که نیازمند مراقبت فرزندان توسط خانواده‌ها است، بیان کرد: در همین کرج با تلاش دوستان 18 آرایشگاه زنانه که آرایشگر مرد داشتند پلمب شد.

شورای فضای مجازی استان البرز تشکیل شود

رئیس شورای فرهنگ عمومی البرز با بیان اینکه شورای فضای مجازی استان تشکیل شود، عنوان کرد: فضای دائمی برای کتابخوانی در مصلی احداث می‌شود و کسانی که کتاب‌های غیردرسی دارند می‌توانند برای مطالعه عموم در این مکان قرار دهند تا گردش کتاب در این استان انجام شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به کارشکنی عربستان در تامین امنیت زائران خانه خدا اظهار داشت: در حال حاضر استطاعت حج رفتن مهیا نیست چون تامین جانی نداریم و ما توان رفتن به حج نداریم و این جرمی از سوی عربستان است که اینگونه وانمود می‌کند که ما با حضور زائران ایرانی مشکلی نداریم.

نماینده ولی‌فقیه در مورد برخی اظهارات در مورد دستاوردهای برجام و بیان سخنانی از سوی یک مقام آمریکایی مبنی بر حل مشکل بانکی توسط ایران و عدم ارتباط با آمریکا، بیان کرد: بعد از برجام مسائل حقوق بشری برای فشار به ایران در دستور کار قرار دارد و مزدوران داخلی نیز در این راه فعال شده‌اند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با بیان اینکه این مزدوران مانند جریان هسته‌ای به استکبار کمک می‌کنند، گفت: به اسم حقوق بشر اقدام به هر کاری می‌کنند و یکی از این کارها دیدارهایی است که هدفمند انجام می‌گیرد و قصد آن درست کردن جنجال است و قصد دارند که دشمن را به سرزمین ما از طریق حقوق بشر وارد کنند.

وی افزود: خیال نکنید که این بازدیدها بازدیدی ساده بوده بلکه این بازدیدها جریانی علیه نظام است و برخی از افراد این خانواده به دشمنان نظام گرا داده بودند که برای از پای درآوردن ایران تحریم‌ها را تشدید کنید.

وی گفت: برخورد قاطع برای جلوگیری از روال شدن این موضوع باید از سوی قوه قضاییه انجام گیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده