اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

ایسنا/ جایزه مرحوم کاظمی آشتیانی طی مراسمی در پژوهشگاه رویان به پروفسور رابرت لنگر پراستنادترین دانشمند علم مهندسی اعطا شد.
 با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و دکتر گورابی رییس پژوهشگاه رویان سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پروفسور رابرت لنگر اعطا شد.
نخستین جایزه کاظمی آشتیانی در سال 2011 به دانشمند برجسته آمریکایی پروفسور رادولف یانیش و در سال 2012 این جایزه به پروفسور هانس شولر اعطا شد.
از سال 1393 نیز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعطای این جایزه را بر عهده گرفت و این جایزه در سال 2015 به پروفسور رابرت لنگر اعطا شد.
وی اکنون استاد دانشگاه MIT و پروفسور پژوهشگاه کخ است که بیش از 1300 مقاله از او منتشر شده و بیش از یک هزار و 80 اختراع از وی به ثبت رسیده است.
وی همچنین موسس بیش از 300 شرکت دانش بنیان بوده است.

اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات
X