ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

ایسنا/ جایزه مرحوم کاظمی آشتیانی طی مراسمی در پژوهشگاه رویان به پروفسور رابرت لنگر پراستنادترین دانشمند علم مهندسی اعطا شد.
 با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و دکتر گورابی رییس پژوهشگاه رویان سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پروفسور رابرت لنگر اعطا شد.
نخستین جایزه کاظمی آشتیانی در سال 2011 به دانشمند برجسته آمریکایی پروفسور رادولف یانیش و در سال 2012 این جایزه به پروفسور هانس شولر اعطا شد.
از سال 1393 نیز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعطای این جایزه را بر عهده گرفت و این جایزه در سال 2015 به پروفسور رابرت لنگر اعطا شد.
وی اکنون استاد دانشگاه MIT و پروفسور پژوهشگاه کخ است که بیش از 1300 مقاله از او منتشر شده و بیش از یک هزار و 80 اختراع از وی به ثبت رسیده است.
وی همچنین موسس بیش از 300 شرکت دانش بنیان بوده است.

اعطای سومین جایزه کاظمی آشتیانی به پراستنادترین دانشمند تاریخ علم مهندسی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X