ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب آنگاه به پایان رسیدم

معرفی کتاب/ آنگاه به پایان رسیدم

کتابستان/ «آنگاه به پایان رسیدم» مرثیه ی دیگری ست بر رویای آمریکایی، اینبار از جنس رمان و با دست مایه قراردان زندگی کارمندان یک شرکت بزرگ از اوج تا ورشکستگی

آنگاه به پایان رسیدم
جاشوا فریس/علی قائمیان
نشر نیستان

«ما لوس و ننر بودیم و حقوق‌های آن‌چنانی دریافت می‌کردیم.»

داستان صعود بر پشت بالنی از جنس حباب، وزیدن بادی ملایم و ازهم پاشیدن تمام قصرهای حبابی.

کارمندانی مست از پول،شغل،امکانات و بی غمی، تا بن دندان نوشیده از مخدر مدرن توده های دینا «رویای آمریکایی»، که به یکباره فرو می ریزنند، می شکنند،با سر سقوط می کنند و چاقوی سنت الهی بر گردن تقدیرشان قرار می گیرد، دست و پا می زنند اما مذبوحانه.

«آنگاه به پایان رسیدم» مرثیه ی دیگری ست بر رویای آمریکایی، اینبار از جنس رمان و با دست مایه قراردان زندگی کارمندان یک شرکت بزرگ از اوج تا ورشکستگی. داستان زیبایی از جاشوا فریس که با زوایه دیدی خاص و اثر گذار،این سر خوردن از سرسره ی رفاه مادی را روایت کرده و درد و رنج از بین رفتن آن و درنتیجه نابودی تمام زندگی یک انسان مصرف گرا را بگونه ای ملموس و بانماهایی نزدیک از زندگی قربانیان به تصویر می کشد. این رمان زیبا را نشر نیستان با ترجمه ی نسبتا خوب علی قائمیان راهی بازار نموده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده