معرفی کتاب آنگاه به پایان رسیدم

معرفی کتاب/ آنگاه به پایان رسیدم

کتابستان/ «آنگاه به پایان رسیدم» مرثیه ی دیگری ست بر رویای آمریکایی، اینبار از جنس رمان و با دست مایه قراردان زندگی کارمندان یک شرکت بزرگ از اوج تا ورشکستگی

آنگاه به پایان رسیدم
جاشوا فریس/علی قائمیان
نشر نیستان

«ما لوس و ننر بودیم و حقوق‌های آن‌چنانی دریافت می‌کردیم.»

داستان صعود بر پشت بالنی از جنس حباب، وزیدن بادی ملایم و ازهم پاشیدن تمام قصرهای حبابی.

کارمندانی مست از پول،شغل،امکانات و بی غمی، تا بن دندان نوشیده از مخدر مدرن توده های دینا «رویای آمریکایی»، که به یکباره فرو می ریزنند، می شکنند،با سر سقوط می کنند و چاقوی سنت الهی بر گردن تقدیرشان قرار می گیرد، دست و پا می زنند اما مذبوحانه.

«آنگاه به پایان رسیدم» مرثیه ی دیگری ست بر رویای آمریکایی، اینبار از جنس رمان و با دست مایه قراردان زندگی کارمندان یک شرکت بزرگ از اوج تا ورشکستگی. داستان زیبایی از جاشوا فریس که با زوایه دیدی خاص و اثر گذار،این سر خوردن از سرسره ی رفاه مادی را روایت کرده و درد و رنج از بین رفتن آن و درنتیجه نابودی تمام زندگی یک انسان مصرف گرا را بگونه ای ملموس و بانماهایی نزدیک از زندگی قربانیان به تصویر می کشد. این رمان زیبا را نشر نیستان با ترجمه ی نسبتا خوب علی قائمیان راهی بازار نموده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی کتاب آنگاه به پایان رسیدم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X