ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تاج: خوب شد پای داور خارجی به دربی باز نشد

تاج: خوب شد پای داور خارجی به دربی باز نشد

ورزش سه/ رییس سازمان لیگ در نشستی غیرمنتظره برابر خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.
مهدی تاج با توجه به تعطیلی لیگ و برگزاری بازی های جام حذفی برابر خبرنگاران حاضر شد و در محل سازمان لیگ به سوالات آنها پاسخ داد.
مهدی تاج در ابتدای صحبت هایش گفت: در ابتدا باید تشکر کنم از اصحاب رسانه بعد از برگزاری دربی. بعد از این بازی از جاهای زیادی تشکر شد که من دیدم این تشکر را باید از رسانه ها انجام دهیم. وقتی دربی ای خراب می شد اولین جا رسانه ها بود که مورد خطاب قرار می گرفت و محکوم می شد اما رسانه ها جا دارد تشکری بابت این جو معنوی را ساختند.
وی ادامه داد: ما در سازمان لیگ ایستادگی کردیم در برابر بلیط الکترونیکی و 39 هزار نفر در خانه های شان خریدند و باقی ان در جلوی استادیوم انجام شد. بازار سیاه صورت نگرفت و با توجه به کد ملی کسی نمی توانست این کار را انجام دهد. از هنرمندان هم باید تشکر کنم و فکر کنم جای کوتاه قامتان را به خوبی به این عزیزان دادیم. مداحی خوبی شد و بزرگترین عزاداری 100 هزار نفره را انجام دادیم و با حضور 20 میلیون نفری که از تلویزیون آن را مشاهده کردند.
رییس سازمان لیگ با تشکر از کانون هواداران دو تیم گفت: هماهنگی خوبی صورت گرفت و باید از خانواده های آقایان حجازی، نوروزی نیز تشکر کنم. از تیم داوری نیز تشکر می کنم و مثبت بود و از آقای ترکی نیز تشکر کردیم. خیلی خوب شد که پای داور خارجی باز نشد و باید به این همدلی احترام گذاشت.
تاج با رضایت از تماشاگران دربی نیز گفت: حق پرسپولیس باخت نبود و من هم خوشحال شدم که گل این تیم به ثمر رسید. من پرسپولیسی نیستم اما مسلما هواداران منصف استقلال هم گل تساوی پرسپولیس را پسندیدند. این حرف برای من تبعات ندارد و فقط از این بابت گفتم که هواداران هم راضی بودند. مطمئنا اگر با باخت یکی از دو تیم نیز تمام می شد مشکلی به وجود نمی آمد.
وی در ادامه گفت: وقتی بلیط الکترونیکی راه افتاده باید تمهیدی صورت گیرد که دیگر چادر و کمپ انجام نشود و همه در روز بازی حضور یابند. باز هم از اصحاب رسانه و صدا و سیما تشکر ویژه ای می کنم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X