فهرست‌ کامل قراردادهای استقلال در لیگ‌ پانزدهم

فهرست‌ کامل قراردادهای استقلال در لیگ‌ پانزدهم

ورزش 3/ سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، فهرست نهایی و جمع بندی شده قراردادهای بازیکنان و کادرفنی تیم ها را برای بار دوم اعلام کرد.با توجه به اینکه قبلا یک بار فرم خام این مبالغ در ورزش سه منتشر شده و البته پس از آن این عددها از روی سایت سازمان لیگ برداشته شده است، بد ندیدیم دوباره ارقام را برای شما منتشر کنیم.
استقلال 4 بازیکن یک میلیارد و 200 میلیونی دارد و ارزان ترین بازیکن این تیم به نام امید نورافکن است که قرارداد او یک میلیون تومان بیشتر نیست.
فهرست کامل قراردادهای بازیکنان استقلال را ملاحظه کنید:
آرش برهانی 750 میلیون ـ امید ابراهیمی یک میلیارد و 200 میلیون ـ جابر انصاری 750 میلیون ـ حنیف عمران زاده 900 میلیون ـ خسرو حیدری یک میلیارد و 200 میلیون ـ روزبه چشمی 380 میلیون ـ سجاد شهباززاده 800 میلیون ـ سیدمجید حسینی یک میلیون ـ سیدمهدی رحمتی یک میلیارد و 200 ـ جاسم کرار یک میلیارد و 200 میلیون ـ امین حاج محمدی 900 میلیون ـ محمدرضا خرسندنیا 400 میلیون ـ میثم مجیدی 400 میلیون ـ میلاد فخرالدینی 450 میلیون ـ وحید طالب لو 550 میلیون ـ یعقوب کریمی 650 میلیون ـ مهدی کربلایی 60 میلیون ـ محمد خلیلی 60 میلیون ـ علیرضا رمضانی 180 میلیون ـ هرائر مگویان 690 میلیون ـ سیدمحسن کریمی 180 میلیون ـ امید نورافکن یک میلیون ـ باربوسا دسوزا 850 میلیون ـ پروپجیچ 952 میلیون ـ فرشید اسماعیلی 105 میلیون ـ بهنام برزای 320میلیون.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فهرست‌ کامل قراردادهای استقلال در لیگ‌ پانزدهم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X