ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توضیح سازمان تامین اجتماعی درباره خبر "روزشمار پرداخت بدهی شهرداری به تامین"

توضیح سازمان تامین اجتماعی درباره خبر "روزشمار پرداخت بدهی شهرداری به تامین"

ایسنا/ در پی انتشار خبر «روزشمار بدهی‌ شهرداری به تامین اجتماعی» سازمان تامین اجتماعی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

در متن توضیحات سازمان تامین اجتماعی آمده است: «عطف به مطلب مندرج در آن خبرگزاری با عنوان «روزشمار بدهی‌ شهرداری به تامین اجتماعی» مورخ 94.6.4 به استحضار می‌رساند: سازمان تامین اجتماعی با بسیاری از نهادها و ارگانهای عمومی و دولتی از جمله شهرداری تهران دارای مراودات مالی است. شهرداری تهران همچون تمامی کارفرمایان طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی،‌ ماهیانه مبالغ مربوط به حق بیمه کارکنان خود را به این سازمان پرداخت می‌کند و حق بیمه مربوط به پیمانکاران نیز بر اساس روال قانونی محاسبه و پرداخت می‌شود.

طی ماه‌های گذشته شاهد تاخیرهایی در وصول حق بیمه از سوی شهرداری تهران بودیم که برای رفع مشکل و انجام کارها بر اساس روال قانونی جلسات کارشناسی منظمی برگزار شد و در نهایت با همکاری و حسن نیت طرفین موضوع بدهی‌های گذشته شهرداری تهران به سازمان تامین اجتماعی تعیین تکلیف شده و نحوه تسویه بدهی و همچنین همکاری‌های بیشتر در آینده مورد توافق قرار گرفت.

در خبر منتشر شده در آن رسانه مطالب و اظهاراتی از معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی منتشر شده است که مربوط به چند ماه قبل و پیش از توافقات انجام گرفته بوده است اما این مطلب به گونه‌ای تنظیم و منتشر شده که گویی اختلافات و مشکلات همچنان پابرجاست».

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X