ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خسارت جدی سیل به دانشگاه ایلام

خسارت جدی سیل به دانشگاه ایلام

مهر/ رئیس دانشگاه ایلام با بیان اینکه خسارت سیل به این دانشگاه جدی است، گفت: در سیل چند روز گذشته به زیرساخت ها، پروژه های عمرانی و آزمایشگاه های این دانشگاه خسارت زیادی وارد شده است.

محمد علی اکبری گفت: درحال برآورد خسارت های وارد شده به دانشگاه ایلام در سیل چند روز گذشته هستیم این درحالی است که باتوجه به خسارت های وارد شده مشکلی در روند فعالیت های دانشگاه ایجاد نشده است.

وی بیان کرد: بخشی از خط لوله دانشگاه در مسیر سیل قرار داشت که به طور جدی آسیب دید و طی ۴۸ ساعت کار شبانه روزی این خط لوله تعمیر شد.

رئیس دانشگاه ایلام گفت: پروژه های عمرانی در دست احداث این دانشگاه نیز در مسیر سیل قرار داشت که به این پروژه ها نیز آسیب زیادی وارد شده است و به طور مثال درحال ساخت جاده دسترسی به دانشگاه بودیم که زیرسازی این جاده تخریب شده است.

علی اکبری با بیان اینکه معابر اصلی و فضای سبز دانشگاه ایلام نیز در زمان وقوع سیل دچار آب گرفتگی شده اند، افزود: بازسازی و نظافت این مکان نیز نیازمند هزینه و زمان است.

وی تاکید کرد: همچنین در زمان وقوع این سیل برخی از دیوارها و حصارهای این دانشگاه نیز تخریب شده اند.

رئیس دانشگاه ایلام اضافه کرد: به خوابگاه ها و کلاس های درس این دانشگاه در زمان وقوع این حادثه آسیبی وارد نشده و در روند ارائه خدمات خوابگاهی و سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان با مشکل مواجه نبودیم.

علی اکبری گفت: درحال برآورد ریالی صدمه های وارده شده به این دانشگاه هستیم تا بعد از این مرحله مشخص شود که خسارت ها از طریق وزارت علوم و یا استان تامین شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X