ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث بازداشت راننده سرویس به اتهام آزار دانش‌آموز

حوادث/ بازداشت راننده سرویس به اتهام آزار دانش‌آموز

جام جم/ راننده جوان سرویس مدرسه با شکایت یکی از دانش‌آموزان به اتهام آزار و اذیت بازداشت شد.

روز شنبه زن و مرد جوانی با مراجعه به پلیس در شمال تهران از راننده سرویس مدرسه پسر 12ساله‌شان به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند. مرد جوان در شکایتش گفت: چند روزی بود پسرم گوشه‌گیر شده بود و از مدرسه رفتن وحشت داشت. وقتی موضوع را پیگیری کردم او مدعی شد راننده سرویس مدرسه او را چند روز قبل در مسیر برگشت از مدرسه مورد آزار و اذیت قرار داده است. با شکایت پدر این کودک مشخص شد خودروی پراید جزو سرویس مجاز مدارس است که راننده آن از چند سال قبل در مدارس مختلف مشغول به کار بوده است.

با ارسال پرونده به دادسرای امور جنایی، راننده 27 ساله سرویس مدرسه با دستور بازپرس پرونده بازداشت شد.

روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، تحقیقات از دانش‌آموز 12ساله آغاز شد. او در مورد روز حادثه گفت: روز حادثه موقع برگشت از مدرسه راننده سرویس به بهانه خرید مرا به مرکز شهر برد. وقتی به کار راننده اعتراض کردم او ادعا کرد قصد خرید دارد و خیلی زود مرا به خانه‌مان می‌رساند، اما پس از چرخیدن در خیابان‌ها مرا در خودرو مورد آزار و اذیت قرار داد. او بعد از این کار مرا به خانه برد و از من خواست موضوع را به کسی نگویم.

در ادامه راننده سرویس مدرسه در دفاع از خود با رد اتهام آزار و اذیت پسر 12 ساله گفت: پنج سال است به عنوان سرویس مدرسه کار می‌کنم. اظهارات این کودک دروغ است. آن روز برای خانه باید خرید مهمی را انجام می‌دادم به همین دلیل به مرکز شهر آمدم و خیلی زود پسر دانش‌آموز را به خانه بردم. من هیچ کاری نکردم و بی‌گناه هستم.

در حالی که تحقیقات درباره اظهارات پسر 27 ساله ادامه داشت، مدیر مدرسه با ارسال نامه‌ای به بازپرس پرونده از اخراج راننده سرویس خبر داد.

با اظهارات راننده جوان او با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

هشدار پلیس

پلیس از خانواده ها خواسته است در انتخاب سرویس مدرسه از راننده های مورد اعتماد استفاده کنند و هرگونه تغییر رفتار فرزندان خود را جدی بگیرند. همچنین به آنها آموزش‌دهند در صورتی که قربانی جرایم سیاه شده اند موضوع را به والدین خود اطلاع دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X