ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کولیوند: برای ‌برگزاری ‌انتخابات‌ الکترونیک ۱۶۰میلیارد تومان ‌بودجه نیاز است

کولیوند: برای ‌برگزاری ‌انتخابات‌ الکترونیک ۱۶۰میلیارد تومان ‌بودجه نیاز است

خانه ملت/ نایب رییس کمیسیون شوراهاو امورداخلی کشور با بیان اینکه ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی پیشنهاد شده است، اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در مراکز اصلی استان‌ها و شهرهای بالاتر از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۶۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

محمدجواد کولیوند با بیان اینکه ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی پیشنهاد شده است، اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در مراکز اصلی استان‌ها و شهرهای بالاتر از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۶۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: لایحه انتخابات توسط وزارت کشور به دولت ارائه شده است و منتظریم‌که دولت این لایحه را برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و‌ امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های مالی انتخابات توسط دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است ولی در طرحی که ‌نمایندگان مجلس به اتمام رسانده‌اند، کمیته‌ای زیر نظر مجموعه‌ای متشکل از فرماندار، نماینده قوه قضائیه ، رئیس صدا و سیمای استان، شهرداری و نماینده سپاه پاسداران برای نظارت بر تبلیغات کاندیداها و هزینه‌های غیر متعارف احتمالی آن‌ها تشکیل می‌شود.

کولیوند با بیان اینکه در بند یک ماده ۶۶ قانون خرید و‌ فروش رای ممنوع است، خاطرنشان کرد: لذا در ادامه این ماده توضیح داده شد در ادامه این بند بیاید که کمک‌های نقدی و‌ غیرنقدی به هیئت‌ها، خیریه‌ها و اماکن مذهبی نیز در زمانی که کاندیدا شده ممنوع است. ، خاطرنشان کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X