ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خاکپور: قرارداد جدید تنظیم شده است بند عدم مصاحبه علیه فدراسیون حذف شد

خاکپور: قرارداد جدید تنظیم شده است/ بند عدم مصاحبه علیه فدراسیون حذف شد

کاپ/ سرمربی تیم امید درباره جلسه اش با کفاشیان توضیح داد. محمد خاکپور پس از جلسه با علی کفاشیان اظهار داشت: ما جلسه مان پیرو همان قراردادی بود که 2 هفته قبل صحبت کردیم. یک قرارداد جدید تنظیم شده بود و نتیجه هم این بود که مشاور حقوقی من و فدراسیون بنشینند و درباره قرارداد بحث کنند. وی در پاسخ به این سوال که این جلسه درباره قرارداد خودتان بود یا کل کادرفنی عنوان کرد: این جلسه فقط به خاطر قرارداد من نبود و قرارداد کلیه اعضای کادرفنی بود. سرمربی تیم امید درباره قرارداد قبلی تصریح کرد: ممکن است که نظر من اشتباه باشد اما به نظر من نباید برخی از مسائل در قرارداد می آمد. حالا تا حدودی این بندها اصلاح شده بود و یک مقدار دیگر باید روی آن اصلاح انجام شود. خاکپور در رابطه با اینکه بحث امروز با کفاشیان درباره تیم امید و بزرگسالان بوده، خاطرنشان کرد: بحث ما اصلا بحث فنی نبود و فقط به قرارداد مربوط می شد ولی فکر نمی کنم تا به حال ما مشکل خاصی در این باره داشتیم. هر زمانی که تیم بزرگسالان نیاز داشته ما بازیکنان را در اختیار آنها قرار دادیم و هر زمان احتیاج نداشته، در اختیار ما بوده اند. وقتی بازیها رسمی است، اولویت با تیم بزرگسالان است. وی در خصوص بند 13 قرارداد که مربوط به مصاحبه علیه فدراسیون بود، گفت: قرار شد که این بند در قرارداد حذف شود اما در بخش دیگری از قرارداد این هست که من به عنوان کسی که در فدراسیون سمت دارم، اصلا حق ندارم خلاف مقررات عمل کنم و باعث صدمه زدن به فدراسیون شوم که طبیعی است. بند 13 اما این موضوع را مادام العمر می کرد که هیچ وقت نمی توانم درباره فدراسیون حرف بزنم اما با نظر کفاشیان این بند حذف شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده