ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاشانی: صحبتی از مدیر عاملی پرسپولیس نبود

کاشانی: صحبتی از مدیر عاملی پرسپولیس نبود

کاپ/ رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:سال هاست درفشی فر در اختیار پرسپولیس قرار دارد اما کدام مدیر آمد و در این مجموعه آجری روی آجر گذاشت.
جعفر کاشانی در ارتباط با این که در جلسه فردای هیات مدیره درباره انتخاب اسپانسر و مدیرعامل تصمیم گیری خواهد شد، اظهار داشت: دستور جلسه درحال حاضر مشخص نیست و فردا ارائه خواهد شد. اما پیش از این و در جلسه قبلی صحبتی درباره انتخاب مدیرعامل یا این که در این جلسه بخواهیم درباره آن تصمیم گیری کنیم، نشده بود.
رییس هیات مدیره پرسپولیس درباره ادامه دریافت کمک های مردمی خاطرنشان کرد: این طرح توسط کانون هواداران دنبال می شود و باشگاه درصدد اجرای آن نبود. من اعتقاد دارم هر کاری باید پایدار باشد. کسب درآمد به واسطه هواداران راه های خاص خود را دارد. ما باید در وهله اول سازمان هواداران داشته باشیم که دو گروه هواداران خاص و عام در آن سازماندهی می شوند. زمانی که من فوتبال بازی می کردم، هواداران خودجوش جمع می شدند و چند نفر از آن ها هزینه ها را به عهده می گرفت و برای هر بازی ده اتوبوس همراه ما می شد ولی الان شرایط فرق کرده است. هواداران خاص در هر زمانی می توانند به کمک باشگاه های محبوب خود بیایند ولی استفاده از هواداران عام راه های خاص خود را دارد که باید روزی باشگاه شویم تا آن ها را اجرا کنیم.
وی ادامه داد: سال هاست درفشی فر در اختیار پرسپولیس قرار دارد اما کدام مدیر آمد و در این مجموعه آجری روی آجر گذاشت. اگر هر مدیری که می آید یک حرکت مثبت در آن مجموعه انجام دهد اکنون پرسپولیس خوابگاه و رستوران اختصای خود را در آنجا داشت. من باید باز هم بگویم خدا پدر و مادر دادکان را رحمت کند که همین ساختمان اداری را در اختیار باشگاه گذاشت. اما یک نفر نمی آید بگوید این ساختمان کوچک است و مکان بزرگ تری را در اختیار پرسپولیس بگذارد.
کاشانی در خاتمه تصریح کرد: زمانی هم ما رفتیم و 60 هکتار زمین برای پرسپولیس گرفتیم. حتی مجوز تاسیس چاه و یک مگاوات برق هم دریافت شد. معاون رییس جمهور هم آمد و کلنگ تاسیس یک ورزشگاه را زد. اما مدیران بعدی هیچ کاری انجام ندادند و دیگر خودمان هم نفهمیدیم آن زمین چه شد. امیدوارم روزی برسد که این رویه تغییر کند. ما یک بار استارت این کار را زدیم و باز هم حاضریم چنین حرکتی را شروع کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده