ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظری: آقای معینی می‌دانی باشگاه کجاست؟

نظری: آقای معینی می‌دانی باشگاه کجاست؟

اسپورت تی وی/ معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: ما به زودی می رویم تا آقای معینی در باشگاه مستقر شوند و کارها را پیش ببرند.
علی نظری جویباری در گفت و گویی درباره اظهارات مسعود معینی،عضو هیات مدیره که گفته بود وی در استقلال مسولیت آنچنانی ندارد اظهار داشت:"من اول از دوستان دانشگاهی عزیز تقاضا می کنم مفهوم اینچنینی را بیان کنند تا بعد من بدانم مفهوم آنچنانی چیست!فکر می کنم اگر دوستان به موضوع چارت توجه کنند متوجه می شوند که معاون ورزشی زیر مجموعه مستقیم مدیرعامل است و مطابق وظایفش،امور ورزشی باشگاه را انجام می دهد."
وی ادامه داد:"من صبح تا 4 بعد از ظهر می روم و در باشگاه زحمت می کشم.پول که نیست و با زبان مجبوریم بازیکنان را آرام کنیم و امور محوله را پیش ببریم."
معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه معینی از اظهارات او درباره بحث شکایت بازیکنان به فیفا ناراحت شده است گفت: "اگر من خفه خوان بگیرم خوب است؟ استقلالی هستم و مجبورم حرفم را بزنم.مهم استقلال است و مجبور شدم بگویم. یک روز بالاخره ما از این باشگاه می رویم اما هواداران نگران هستند و باید به آنها پاسخ بدهیم.مسولیت من در بین هواداران 1000 برابر معینی است.من و مانوسی فر وظیفه داریم هر آنچه باید را بگویی که فردا نگویند چرا این ها در باشگاه کاری نکردند.بارها و بارها به جلسات هیات مدیره رفتیم اما هیچ حرکتی ندیدیم و مجبور شدیم با هواداران در میان بگذاریم."
وی ادامه داد: "یک سوال دارم.معینی اصلا می داند باشگاه استقلال کجاست؟آیا می داند که چه کسانی در باشگاه استقلال هستند،اصلا می داند تیم چگونه سفر می رود؟آورده ایشان چیست؟ما که جز مصاحبه از ایشان چیزی ندیدیم.فکر نمی کنم وزیر ورزش هم معینی را با این نیت به باشگاه فرستاده باشد که استقلال را تخریب کند.من روزی در استقلال کارم را شروع کردم که ایروانی ها،آقامحمدی ها و میرولدها مسول بودند.به نظر من آن هیات مدیره دیگر تکرار نمی شود.هر چند همین الان جهانیان،نجف نژاد و کردنوری در هیات مدیره هستند و با ما تماس می گیرند و درباره مشکلات صحبت می کنیم و باید از آنها تشکر کنم.ان شالله ما به زودی می رویم تا آقای معینی در باشگاه مستقر شوند و کارها را پیش ببرند."
نظری درباره جلسه فردا خود با کرار جاسم و مدیر برنامه هایش گفت: "ما با کرار مماشات نداریم.تا دیروز می گفتیم کرار حق و حقوقش را نگرفته است و سرمان پایین بود.الان پولش را گرفته است و به طور قطع برخورد جدی با او خواهیم کرد.کرار که از مجتبی جباری بزرگ تر نیست."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده