ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزییاتی از کمپین مجازی "جمع آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند"

جزییاتی از کمپین مجازی "جمع آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند"

ایسنا/ موسس شبکه همیاری گفت: کمپین "جمع آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند" با هدف تامین لباس برای کودکان محروم و نیازمند سراسر کشور آغاز شده است و به همین منظور از تمامی افراد نیکوکار می‌خواهیم تا با همیاری، زمستان و سرما را از این کودکان دور کنند.

امیرحسین قاسمی، در ارتباط با کمپین "جمع آوری لباس برای کودکان نیازمند" که به همت موسسات حامی، امید فردا و بنیاد نیکوکاری شمس الشموس ایجاد شده است اظهار کرد: مدتی قبل موسسه حامی اعلام کرد که تعدادی کودک در روستاهای زاهدان نیاز به البسه گرم دارند به همین منظور به همراه تیم رسانه‌ای شبکه همیاری تصمیم گرفتیم بعلت گسترش و نفوذ بسیار زیاد شبکه مجازی درمیان مردم "کمپین جمع آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند " را در فضای مجازی ایجاد کنیم.

وی در ارتباط با هدف تشکیل این کمپین نیز تصریح کرد: هدف از تشکیل این کمپین فقط معطوف به جمع آوری لباس نبود بلکه معتقدیم از فرصتی که در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد باید استفاده درستی به منظور فرهنگ سازی در راستای گسترش رفتار خیرخواهانه و انسان دوستانه انجام داد.

موسس شبکه همیاری ادامه داد: به همین منظور تلگرام و اینستا گرام که این روزها طرفداران زیادی درمیان مردم دارند را انتخاب و شروع به نشر کمپین در کانال‌ها و گروه‌های مختلف کردیم.

قاسمی افزود: از طرف دیگر برای افزایش اعتماد مردم و همچنین افزایش تعداد بازدید از پوستر جمع آوری لباس گرم از هنرمندان و بازیگران خواستیم در این راستا با موسسه همکاری کنند.

وی در ادامه ضمن بیان آنکه هنرمندان همکاری بسیار خوبی با طرح داشتند ادامه داد: شهرداری تهران نیز در راستای مسئولیت اجتماعی خود پذیرفته که در روزهای اینده با تبلیغات گسترده در شهر در کنار مردم و موسسات باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تنها راه ارتباط با موسسات جهت ارسال البسه شماره‌های ٢٢٩١١٦٤٧ و ٨٨٩١٢٧٨٨ (021) است.

قاسمی هم چنین عنوان کرد: از تمامی خیران تقاضا می‌شود در صورت تمایل به ارسال لباس و شرکت در کمپین، از ارسال لباس‌های کهنه و مندرس خودداری کنند.

شایان ذکر است شبکه همیاری متشکل از ١٣٠ خیریه و موسسه فعال تهران بوده که با حمایت دفتر شهردار تهران به منظور هم افزایی و جلوگیری از موازی کاری در شهرداری تهران ایجاد شده‌اند؛ این موسسات شامل طیف گسترده‌ای از NGOهای فعال در حوزه کودکان کار، کارتن خوابی، اعتیاد، معلولین، سرطان، بیماری‌های خاص و حمایتی هستند.

این موسسه تاکنون کمپین‌های دیگری ازجمله "کمپین جمع آوری دربهای بطری "با کمک کانون سندرم داون ایران و موسسه زیست محیطی زامیاران و کمپین "جمع آوری کمک برای کودکان نقص ایمنی " با کمک موسسه بازباران در سطح گسترده راه‌اندازی کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده