ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش به درخواست رتبه‌بندی اعتباری ایران

مسئول ارتباطات موسسه مودیز در واکنش به درخواست ایران برای رتبه بندی اعتباری این کشور گفت:«موسسه اعتبارسنجی مودیز تا زمانی که تحریم های دولت آمریکا لغو نشود، قادر به بررسی پیشنهاد همکاری تجاری با ایران یا شرکت های ایرانی نیست». آفتاب : 17 اردیبهشت ماه امسال وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که ایران در حال مذاکره با مؤسسات رتبه‌بندی مودی و فیچ است تا رتبه‌بندی ایران را از نظر ریسک اعتباری از سر بگیرند.
علی طیب‌نیا که با بلومبرگ گفت‌وگو می‌کرد، اضافه کرد:ایران  در حال مذاکره با مؤسسات رتبه‌بندی مودی و فیچ است تا رتبه‌بندی ایران را از نظر ریسک اعتباری از سر بگیرند. 
در همین حال امروز تسنیم به نقل از بلومبرگ گزارش داده، مسئول ارتباطات موسسه مودیز در واکنش به درخواست ایران برای رتبه بندی اعتباری این کشور گفته است:«موسسه اعتبارسنجی مودیز تا زمانی که تحریم های دولت آمریکا لغو نشود، قادر به بررسی پیشنهاد همکاری تجاری با ایران یا شرکت های ایرانی نیست».
به گزارش اقتصادنیوز،‌دانیل پیلز، مسئول ارتباطات موسسه مودیز عنوان کرده است: موسسه اعتبارسنجی مودیز تا زمانی که تحریم های دولت آمریکا لغو نشود، همکاری با ایران ممنوع است.
پیلز افزود: «بر این اساس، مودیز قادر به بررسی پیشنهاد همکاری تجاری با ایران یا شرکت های ایرانی یا فعالیت های مرتبط با ایران نیست.»
این درحالیست که مؤسسه فیچ در سال 2008 و مؤسسه مودی در سال 2002 انتشار ارزیابی‌های خود از ریسک اعتباری ایران را متوقف کردند. آخرین رتبه اعتباری ایران که توسط مؤسسه فیچ منتشر شد B+‌ و رتبه اعتباری ایران از نظر مؤسسه مودی B2 اعلام شده بود.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X