سامانه پاسخگو‌یی به شکایات فرهنگیان راه‌اندازی شد

سامانه پاسخگو‌یی به شکایات فرهنگیان راه‌اندازی شد

فارس/ مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات در راستای تحقق دولت الکترونیک و سهولت در پذیرش انتقادات و رسیدگی به فرآیند شکایت از سوی مردم و فرهنگیان برای نخستین بار خبر داد.
 
سید رحیم میرشاهولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات اظهار داشت: این سامانه در راستای تحقق دولت الکترونیک و سهولت در پذیرش انتقادات و رسیدگی به فرآیند شکایت از سوی مردم و فرهنگیان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شفاف‌سازی امور، ایجاد زمینه مناسب به منظور احقاق حق و استقرار عدالت از ویژگی‌های راه‌اندازی این سامانه است، گفت: اهداف ایجاد این سامانه شامل مکانیزه کردن ثبت و ارسال شکایت از مدرسه تا حوزه ستاد، تکمیل فرآیند پاسخگویی به شکایت، دسترسی به سوابق شاکی یا متشاکی و کاهش زمان بررسی و اعلام نتیجه است.

برای دسترسی به سامانه پاسخگویی به شکایات از وارد شوید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سامانه پاسخگو‌یی به شکایات فرهنگیان راه‌اندازی شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X