ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سامانه پاسخگو‌یی به شکایات فرهنگیان راه‌اندازی شد

سامانه پاسخگو‌یی به شکایات فرهنگیان راه‌اندازی شد

فارس/ مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات در راستای تحقق دولت الکترونیک و سهولت در پذیرش انتقادات و رسیدگی به فرآیند شکایت از سوی مردم و فرهنگیان برای نخستین بار خبر داد.
 
سید رحیم میرشاهولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات اظهار داشت: این سامانه در راستای تحقق دولت الکترونیک و سهولت در پذیرش انتقادات و رسیدگی به فرآیند شکایت از سوی مردم و فرهنگیان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شفاف‌سازی امور، ایجاد زمینه مناسب به منظور احقاق حق و استقرار عدالت از ویژگی‌های راه‌اندازی این سامانه است، گفت: اهداف ایجاد این سامانه شامل مکانیزه کردن ثبت و ارسال شکایت از مدرسه تا حوزه ستاد، تکمیل فرآیند پاسخگویی به شکایت، دسترسی به سوابق شاکی یا متشاکی و کاهش زمان بررسی و اعلام نتیجه است.

برای دسترسی به سامانه پاسخگویی به شکایات از وارد شوید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده