ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کوچک زاده: بهتر است آیین نامه داخلی مجلس را خط خطی کنید

کوچک زاده: بهتر است آیین نامه داخلی مجلس را خط خطی کنید

ایرنا/ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ارایه نشدن 12 ساله عملکرد مالی مجلس، گفت: بهتر است دفترچه آیین نامه داخلی را خط خطی کنید و بگویید هرجور که سلیقه ماست، مجلس را اداره می کنیم.

مهدی کوچک زاده در تذکر ماده 118 آیین نامه داخلی و در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی موظف است عملکرد بودجه سالیانه خود را تا پایان شهریور ماه همان سال به نمایندگان ارایه دهد اما از مجلس ششم تا کنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

وی ادامه داد: حداقل در 12 سالی که من نماینده مجلس بودم تا امروز چنین اتفاقی نیفتاده و حتی مجلس ششم را هم بررسی کردم و چنین موضوعی را ندیدم.
این نماینده مجلس اظهار داشت: با توجه به این که 40 میلیارد تومان بودجه در اختیار رئیس مجلس بوده و تمامی آن برای ساخت شکل ظاهری مجلس هزینه شده هنوز هیچ گزارشی درباره هزینه کرد آن ارایه نشده است.
کوچک زاده اضافه کرد: ملت ایران از ما می پرسند که این هزینه ها از کجا آورده شده است و من تا کنون ندیده ام که گزارشی از عملکرد مجلس به نمایندگان داده شود. این نحوه اداره مجلس خلاف سوگندی است که هیات رئیسه خورده و خلاف دموکراسی و دینداری است و اگر گزارشی از عملکرد وجود دارد همین امروز گزارشی را منتشر کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده