ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«پرویز بهرام»: وقتی وکیل بودم بیشتر موکل‌هایم به خاطر صدایم تبرئه شدند

«پرویز بهرام»: وقتی وکیل بودم بیشتر موکل‌هایم به خاطر صدایم تبرئه شدند

میزان/ صدای ماندگار"جاده ابریشم"گفت: بیشتر موکل‌های من به دلیل صدایم تبرئه شدند و در زمانی که وکیل تسخیری بودم به خاطر صدایم بیشتر قاضی‌ها من را انتخاب می‌کردند.
وقتی وکیل بودم بیشتر موکل‌هایم به خاطر صدایم تبرئه شدند
پرویز بهرام مدیر دوبلاژ پیشکسوت سیما درباره دورانی که به کار وکالت می پرداخت، گفت: بیشتر موکل‌های من به خاطر صدایم تبرئه شدند و در زمانی که وکیل تسخیری بودم به خاطر صدایم بیشتر قاضی ها من را انتخاب می‌کردند.
صدای ماندگار "جاده ابریشم"با اشاره به گویندگان نسل جوان دوبله تصریح کرد: به جوانان دوبله پیشنهاد می‌کنم که به این حرفه عشق بورزند چرا که اگر اینطور نباشد خیلی زود این حرفه را ترک می‌کنند.
بهرام اظهارداشت: زمانی که ما وارد این هنر شدیم با عشق و با دل و جان گوش به پند های بزرگان هنر دوبله دادیم و من خود قبل از ورود به دوبله تئاتر کار می‌کردم و اثار بزرگی را به روی صحنه بردم.

وی ادامه داد: برای حفظ و ماندگاری هنر دوبله باید به جوانان احترام گذاشت و آنها را در هر چه بهتر شدن کار گویندگی حمایت کرد تا بتوانند میراث دار هنر دوبله باشند.

این صدا و چهره ماندگار هنر دوبله خاطرنشان کرد: برای نسل فعلی هنر دوبله آرزوی موفقیت می‌کنم وامیدوارم این هنر با تلاش آنها زنده بماند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده