ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر موسسه رسانه‌های تصویری: در زمینه قاچاق آثار سینمایی باید تهیه‌کنندگان اقدام کنند

مدیر موسسه رسانه‌های تصویری: در زمینه قاچاق آثار سینمایی باید تهیه‌کنندگان اقدام کنند

باشگاه خبرنگاران/ سید مصطفی ابطحی دبیر کل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری و مدیر عامل موسسه رسانه‌های تصویری گفت: در زمینه قاچاق آثار سینمایی و استفاده در سایت‌های غیر مجاز و موسسه‌ها باید تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران آثار سینمایی برای شکایت اقدام کنند چون ما نمی‌توانیم از طرف آن‌ها شکایت کنیم ما فقط می‌توانیم راهش را نشان دهیم، پیگیری و شکایت باید از طرف اهالی سینما باشد چون باید خودشان دغدغه داشته باشند و به مبارزه با قاچاق فیلم‌ها کمک کنند.
وی افزود: مادر حوزه مبارزه با فیلم‌های قاچاق سینمایی ایران عملیات میدانی انجام داده‌ایم و در حوزه فضای مجازی و فرهنگ‌سازی هم اقدام کرده‌ایم ولی برای برچیده شدن این موضوع کمک تهیه‌کنندگان و سینمایی‌ها لازم است.
ابطحی در خصوص چگونگی پذیرش مدیر عاملی موسسه رسانه‌های تصویری عنوان کرد: جسته و گریخته در جریان بودم من برای تقویت موسسه رسانه‌های تصویری این عنوان را پذیرفتم چون در سازمان سینمایی مسئولیت دیگری داشتم و خودم علاقه‌مند به ادامه آن بودم قرعه به نام من افتاد و امیدوارم با استفاده از اقدامات مثبت دوستانم در مدیریت قبلی این موسسه به توسعه آن سرعت ببخشم.
رئیس موسسه رسانه‌های تصویری در ادامه اظهار داشت: ستاد صیانت از آثار سینمایی و محصولات سمعی و بصری زیرنظر موسسه رسانه‌های تصویری به فعالیت خود ادامه می‌دهد و فکر می‌کنم روند توسعه اقداماتش گسترده‌‌تر خواهد شد.
ابطحی در خصوص برنامه‌های مورد نظرش در موسسه رسانه‌های تصویری عنوان کرد: برنامه ما اجرای ماموریت‌هایی است که در حکم رئیس سازمان سینمایی آمده است دو ماموریت جدید هم به این موسسه واگذار شده که امیدوارم با مشارکت جمعی صاحب‌نظران اصحبا فرهنگ، سینما، صنوف، اتحادیه‌ها و شرکت‌ها گره از مشکلات این موسسه باز شود و به سینما کشور کمک شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده