ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افضلی‌فرد: درصورت درخواست مجدد قوه قضاییه، مجلس به پرونده بابک زنجانی ورود می‌کند

افضلی‌فرد: درصورت درخواست مجدد قوه قضاییه، مجلس به پرونده بابک زنجانی ورود می‌کند

ایلنا/ سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در صورتی که گزارشی به مجلس و کمیسیون اصل 90 بیاید یا مستندانی تحویل داده شود، قطعاً جهت تکمیل پرونده آن‌را بررسی نموده و در اختیار قوه قضاییه قرار می‌دهیم.

مصطفی افضلی‌فرد با اشاره ادامه بررسی پرونده بابک زنجانی در قوه قضاییه، اظهار داشت: در صورتی که گزارشی به مجلس و کمیسیون اصل 90 بیاید یا مستندانی تحویل داده شود، قطعاً جهت تکمیل پرونده آن‌را بررسی کرده و در اختیار قوه قضاییه قرار می‌دهیم ولی تا این لحظه گزارشی به ما ارجاع داده نشده‌ است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پاسخ به این سوال که آیا این کمیسیون نمی‌خواهد در بررسی تخلفات دستگاه‌هایی که در پرونده بابک زنجانی با وی همکاری کرده‌اند،‌ ورود کند، گفت: این موضوع به نظر هیات رئیسه بستگی دارد.

نماینده مردم اردبیل اضافه کرد: اگر هیات رئیسه باتوجه به پرونده‌های متعددی که در دست بررسی دارد، تشخیص بدهد که این کار انجام شود، در این پرونده ورود خواهد کرد و در آن صورت نتیجه بررسی‌ها را به اطلاع مردم خواهد رساند.

افضلی‌فرد تصریح کرد: پس از تکمیل پرونده بابک زنجانی در مجلس و تحویل آن به قوه قضاییه، حتی کمیته مشترکی که در کمیسیون‌های انرژی و اصل 90 تشکیل شده‌بود هم به خودی خود منتفی شد٬ ولی اگر مجدداً مصوب شود یا گزارشی در این خصوص واصل گردد، کمیسیون قطعاً ورود پیدا خواهدکرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X