ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زیبایی زنان را سن آنها تعیین نمی کند

زیبایی زنان را سن آنها تعیین نمی کند

لاپلاس/ مارگون میلانو یک برند ایتالیایی، به دنبال این است که به جهانیان نشان دهد، زیبایی را سن تعریف نمی کند. آنها پروژه "زیبایی نامحدود" را آغاز کردند و از زنان 50-86 ساله دعوت به مدل شدن در آن کردند. این زنان با هم متفاوت هستند اما همه آنها به سنی که در آن قرار دارند افتخار می کنند و از تک تک روزهایشان لذت می برند و نکته ارزشمندی را برای نسل جوان تر بیان می کنند و اسرار ظرافت و زیبایی خودشان را بیان می کنند.

 اورنلا، 55 ساله
اورنلا می گوید: "راز جوانی این است که خودتان باشید، خودتان را بیان کنید و لحظاتتان را با شادی درونی پر کنید. تولد کودک، اولین بوسه، یک غروب فراموش نشدنی و ... هرکسی لحظات ارزشمند خودش را دارد. ظرافت در سادگیست، سادگی رفتار، اندیشه و ایده.... "

ادویج، 54 ساله
"راز جوانی من بچه هایم هستند. من دو دختر 29 و 33 ساله دارم. شادی، موفقیت و دستاوردهای آنها انرژی بی نظیری برای زندگی من است. زیبایی و ظرافت واقعی چیزی طبیعی و دست نخورده است، چیزی که نمی توان آن را نادیده گرفت. "

گابریلا، 58 ساله
" راز جوانی در حرکت و پیشرفت در همه زمینه ها نهفته است. در ایده های خیره کننده و عزیزانتان که آماده اند همراه شما آنها را تحقق بخشند. ظرافت در عدم زواید است."

سزارینا، 87 ساله
راز جوانی در این است که کسانی که دوستشان دارید اطرافتان باشند، سفر کنید، غذای ساده بخورید. نیاز به کار خارق العاده ای نیست، یک ماکارونی ساده با سس گوجه و گونه کوهی می تواند یک شاهکار آشپزی باشد. ظرافت و زیبایی در تناسب است، در یادگیری و ابراز وجود است. وقتی به مد فکر می کنم تنم میلرزد، اگر باز هم 20 ساله بودم هرگز نیمه برهنه بیرون نمی رفتم. ظرافت در درجه اول، جلوه ای از هوش است."

جما ویتالی، 54 ساله
راز جوانی من فرزندانم هستم. من احساس می کردم دوباره متولد شدم، وقتی آنها کوچک بودند. آنها زندگی من هستند. ظرافت هیچ ربطی به زیبایی، مد و قیمت های بالا ندارد. شما می توانید با پوشیدن لباس های ساده هم زیبا باشید. هیچ برندی نمی تواند شما را تغییر دهد اگر زیبایی واقعی نداشته باشید."

والریا، 53 ساله
"راز جوانی در کاری است که واقعا آن را دوست داشته باشید. من واقعا باور دارم اگر کاری انجام دهید که از آن لذت نمی برید، زودتر پیر می شوید. یادگیری ظرافت و زیبایی غیرممکن است. شما با آن متولد شدید. یک صفت شخصیتی است که یا در شما وجود دارد یا باید مدت زیادی کار کنید تا آن را به دست بیاورید."

زیبایی زنان را سن آنها تعیین نمی کند

زیبایی زنان را سن آنها تعیین نمی کند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده