ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عناوین هفته ازدواج اعلام شد

عناوین هفته ازدواج اعلام شد

ایرنا/ مشاور معاونت امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان عناوین هفته ازدواج ( 24 تا 30 شهریورماه) را اعلام کرد.

سکینه سیف جمالی گفت: روز بیست و چهارم شهریور ماه مطابق با روز نخست هفته ازدواج به عنوان جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های اقتصادی نام گذاری شده است.
وی عنوان روز دوم را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های زندگی اعلام کرد و گفت: عنوان روز سوم هفته ازدواج مطابق با بیست و ششم شهریورماه جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های مدیریت خانواده اعلام شده است.
جمالی عنوان روز چهارم هفته جوان را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های مدیریت خانواده اعلام کرد.
مشاور ساماندهی معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فرزند پروری عنوان روز پنجم هفته ازدواج اعلام شده است.
جمالی عنوان روز ششم را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فرزندپروری را اعلام کرد و افزود: عنوان روز پایانی هفته ازدواج جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فعال در حوزه ازدواج اعلام شده است.
روز 24 شهریور ماه به مناسب ازدواج حضرت فاطمه (ص) و حضرت علی (ع) روز ازدواج نام گذاری شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده