عناوین هفته ازدواج اعلام شد

عناوین هفته ازدواج اعلام شد

ایرنا/ مشاور معاونت امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان عناوین هفته ازدواج ( 24 تا 30 شهریورماه) را اعلام کرد.

سکینه سیف جمالی گفت: روز بیست و چهارم شهریور ماه مطابق با روز نخست هفته ازدواج به عنوان جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های اقتصادی نام گذاری شده است.
وی عنوان روز دوم را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های زندگی اعلام کرد و گفت: عنوان روز سوم هفته ازدواج مطابق با بیست و ششم شهریورماه جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های مدیریت خانواده اعلام شده است.
جمالی عنوان روز چهارم هفته جوان را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های مدیریت خانواده اعلام کرد.
مشاور ساماندهی معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فرزند پروری عنوان روز پنجم هفته ازدواج اعلام شده است.
جمالی عنوان روز ششم را جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فرزندپروری را اعلام کرد و افزود: عنوان روز پایانی هفته ازدواج جوانان، ازدواج و توانمندسازی مهارت های فعال در حوزه ازدواج اعلام شده است.
روز 24 شهریور ماه به مناسب ازدواج حضرت فاطمه (ص) و حضرت علی (ع) روز ازدواج نام گذاری شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عناوین هفته ازدواج اعلام شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X