ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قائم مقام چیت چیان: باید هر سال ۲۰ درصد قیمت آب و برق تعدیل شود

قائم مقام چیت چیان: باید هر سال ۲۰ درصد قیمت آب و برق تعدیل شود

تسنیم/ قائم مقام وزیر نیرو گفت: در گام نخست باید هر سال به اندازه ۲۰ درصد قیمت آب و برق تعدیل شود و دولت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برنامه ریزی کرده اند تا قیمت ها با کمترین حاشیه های سربار همراه باشد.

ستار محمودی در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرای طرح فهام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سرنوشت قیمت برق همانند قیمت آب و دیگر حامل های انرژی در قالب قانون هدفمندی یارانه ها روشن و مشخص شده تا طی پنج سال به قیمت واقعی شان برسند.

وی افزود: براین اساس، در گام نخست باید هر سال به اندازه 20 درصد این قیمت ها تعدیل شود و دولت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برنامه ریزی کرده اند تا قیمت ها با کمترین حاشیه های سربار همراه باشد و قسمت پِرت از قیمت خارج شده و قیمت های واقعی کالاها، خدمات و نیروی انسانی در مقوله قیمت گذاری وارد شوند.

قائم مقام وزیر نیرون با بیان اینکه وزارت نیرو تاکنون مطابق قانون هدفمندی یارانه ها به ارائه پیشنهادات خود در خصوص تعدیل نرخ های آب و برق به حوزه اقتصادی مربوطه پرداخته، گفت: شورای عالی اقتصاد نیز با بررسی موارد و در نظر گرفتن تمامی مؤلفه های اقتصادی کشور، مجوزهای لازم را صادر خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده