ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک تن بار، توشه سفر شاگردان سیمئونه

یک تن بار، توشه سفر شاگردان سیمئونه

بانک ورزش/ کاروان اتلتیکومادرید در حالی عازم سفر به آستانه قزاقستان شد که با توجه به سرمای شدید هوا در این کشور، آنها باید آماده رویارویی با شرایط نامساعد آب و هوایی نیز باشند.در زمان ورود کاروان اتلتیکو به آستانه، دمای هوا دراین شهر بین 1 تا 6- درجه بوده و فردای روز ورودشان نیز برف می بارید. از همین رو سیمئونه و شاگردانش حدود 1000 کیلو بار برای این سفر با خود برده اند که لباس ها و وسایل مورد نیاز بازیکنان تیم اصلی و تیم پایه ای این باشگاه و در عین حال لباسها و لوازم مسئولان کادر فنی تیم است تا احیانا گرفتار سرما نشوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده