ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تنها راه خلاص شدن از دست کرار خواسته‌ای که مظلومی از مسئولان دارد

تنها راه خلاص شدن از دست کرار/ خواسته‌ای که مظلومی از مسئولان دارد

مهر/ به نظر می‌رسد مظلومی هم با کرار به آخر خط رسیده اما واقعیت این است که او برای موافقت با جدایی کرار یک هافبک بازیساز جانشین می‌خواهد.
کرار جاسم برای استقلال انگار یک معادله پیچیده شده است، شاید بسیاری امروز جواب این معادله را خیلی ساده بدهند و اعلام کنند که استقلال باید این بازیکن را اخراج کند. اما واقعیت این است که این پاسخ امروزی نیست و سال‌ها از چنین پاسخ‌هایی می‌گذرد چون امروز اخراج یک بازیکن یعنی پرداخت حقوقش تا آخر فصل بدون تخفیف. تنها راه خلاص شدن از دست کرار تفاهم با او است، این یعنی آنکه مقداری به او پول بدهند «از اینکه تاکنون داده اند هم بیشتر» و با او برای جدایی تفاهم کنند. راه حل‌های دیگر جداشدن به این مفهوم را ندارد. موضوع آن است که استقلال مجبور است کرار را بگذارد در لیست فروش، شاید کسی باشد که او را بخواهد و استقلال متضرر نشود. و این آخرین راه همان نکته‌ای است که پرویز مظلومی روی آن اصرار دارد و تا زمانی که استقلال نتواند به جای کرار بازیکنی بیاورد و یا اینکه قول محکمی در این رابطه نگیرد، همچنان می‌خواهد از کرار دفاع کند. این به آن معنی نیست که مظلومی این کرار را می‌خواهد که به آن معنی است که او اول جانشین می‌خواهد و بعد مجوز جدایی کرار را می‌دهد. مظلومی بدون آنکه خودش نقشی داشته باشد هم ریوالدو را از دست داده و هم حالا کرار را می‌خواهند از وی بگیرند که این یعنی پست خالی پلی‌میکری که باید پر شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X