ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجوز افزودن اعضای شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تصویب شد

مجوز افزودن اعضای شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تصویب شد

تسنیم/ رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به ریاست عارف بر شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: ترکیب این شورا با افزودن افراد حقیقی و حقوقی توسط عارف تغییر می کند و سطح وسیع تری از اصلاح طلبان را در بر می گیرد.

علی‌محمد غریبانی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه اخیر تشکل متبوعش اظهار داشت: در جلسه یکشنبه عصر قرار شد جهت فعال تر کردن استان ها و شهرستان ها و به دلیل درخواست تعدادی از نیروهای بالقوه اصلاح طلب برای حضور در شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان آقای محمدرضا عارف بتواند به عنوان رئیس این شورا اشخاصی را که به مصلحت می داند، اضافه کند.

وی ادامه داد: بنابراین ترکیب شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با افزودن افراد حقیقی و حقوقی توسط آقای عارف تغییر می کند و سطح وسیع تری از اصلاح طلبان را در بر می گیرد.

رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: مصوبه جلسه اخیر شورای هماهنگی افزودن چهره های حقیقی و حقوقی اصلاح طلب به شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان توسط آقای عارف به عنوان رئیس این شورا خواهد بود. ضمن اینکه مصوبه اخیر به اطلاع آقای عارف و رئیس دولت اصلاحات رسیده است.

غریبانی یادآور شد: به احتمال قوی هفته آینده شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تشکیل می شود و یکی از دستورات جلسه تصویب آئین نامه این شوراست.

وی خاطرنشان کرد: جلسه آتی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان به ریاست محمدرضا عارف برگزار می شود و در چند روز آینده با حضور وی هیئت رئیسه سه نفره موقت جلسه دارند و دستور جلسه شورای سیاستگذاری تعیین و به اعضا ابلاغ می شود و از آنها برای حضور در جلسه دعوت خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده