ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتابخوان اسارتی از نوع نفرت

کتابخوان/ اسارتی از نوع نفرت

آخرین خبر/ اگر به دیگری نفرت بورزید، با حلقه ای کیهانی به او متصل می شوید و به بند او درمی آیید، به اسارت زنجیری راستین،هرچند ذهنی. به هرچه نفرت بورزید،با طوقی کیهانی به بند و اسارتش در می آیید. اگر در تمام دنیا تنها یک نفر باشد که به راستی از او خوشتان نیاید،همانا او کسی است که با حلقه ای محکمتر از فولاد خود را به او وصل کرده اید.

وقتی دیگران آزارتان میدهند یا نومیدتان می کنند معنایش چیست؟ چون دیگران نیز فرزندان پروردگارند،نمی توانند موجب شکست،یاس،تحقیر یا شرمندگی ما بشوند.شاید هنگامیکه از سر راهمان می گذشتند لغزیده باشند.اما آنها نیز فرزندان خدا هستند،فرزندانی که موقتا راه خود را گم کرده اند.به این دلیل سر راه ما قرار گرفتند که به دعای خیر ما نیاز داشتند.ناخودآگاه به ما می نگریستند تا تعادل و توازن خویش را بازیابند.

از دولت عشق/ کاترین پاندر[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X