ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمام کسانى که فوتبال من را به نابودى کشاندند می‌بخشم

تمام کسانى که فوتبال من را به نابودى کشاندند می‌بخشم

کاپ/ ملی پوش پیشین فوتبال کشورمان عنوان کرد:برای شادی تمام رفتگان عزیزمان به خصوص عزیزان ورزشکارمان فاتحه میفرستیم.
علیرضا واحدی نیکبخت در پی درگذشت مهرداد اولادی در اینستاگرام خود نوشت:
میخواهم چند خط برای تان بنویسم.....روزگار عجیبیست دوستان ما انسانها خلقت پروردگار خیلى راحت خیلى چیزا روفراموش میکنیم و مهمتر از این همدیگر رو فراموش میکنیم این اتفاقات اخیر در درون فوتبال مریض ما خیلى شوک به اهلى فوتبال داد و ....... خیلى از ما فوتبالیستا زندگى فوتبالیستیمون رو بالااجبار مجبوریم تغییر بدیم ما نه اینکه اشتباه نکنیم نه ولى بیشتر لجبازى بوده تا اشتباه !!!امیدوارم عزیزان بفهمن که فوتبالیست و فوتبالیستها هم حق اشتباه دارن و اگه کسى بتونه ببخشه مرده نه اینکه........ از خودم شروع میکنم و میگم ...
من تمام کسانى که فوتباله منو به نابودى کشوندن می بخشم.منم تا الالن هیچ کسى رو مثله شما نبخشیدم ولى از امروز بخشیدم دنیا ارزش نداره کی میدونه مهرداد عزیز واسه چى تو جمع ما نیست من که کشیدم میفهمم تو رو از عشقت از زندگیت از تمام وجودت که فوتبال بوده دور کنن بعدم.خدا بیامرزه شبه جمعه است برای شادی تمام رفتگان عزیزمان به خصوص عزیزان ورزشکارمان فاتحه میفرستیم .....باشد که بتوانیم بخشاینده باشیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X