ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خلاقیت برای سازماندهی کلیدها

خلاقیت برای سازماندهی کلیدها

چگونه/ این قاب کلید ساده، بسیار کاربردی و ارزان است. در واقع شما با استفاده از یک قاب قدیمی، پارچه و چسب حرارتی برای سازماندهی همه کلیدهای خود استفاده می کنید. جذابیت این کار در اینست که شما در کنار درب خانه تان یک جا کلیدی دارید که خودتان آن را درست کردید و این موضوع می تواند باعث مباهات شما باشد. اگر دوست دارید همین الآن با این مطلب همراه شوید.
1
مواد لازم:
– قاب عکس 13 در 18 یا بزرگتر
– پارچه
– پیچ قلابی شکل
– قیچی
– اسپری براق کننده (اختیاری)
– اسپری چسب
– چسب حرارتی
– حلقه آویز فلزی
-تزئینات برای روی کارتان
مراحل تهیه:
2
برای شروع این کار قاب عکسی را که خیلی وقت است استفاده نمی کنید انتخاب کنید (یا یک قاب ارزان قیمت از فروشگاهی که دوست دارید بخرید). به هر حال هر قاب عکسی می تواند استفاده شود حتی صدمه دیده اش، چرا که قرار است با پارچه پوشیده شود. اندازه قاب را بر اساس تعداد کلیدهایی که می خواهید آویزان کنید انتخاب کنید و پارچه آن را با دکور خانه تان هماهنگ کنید. پشت آن، شیشه و هر چیز آویزان را جدا کنید.
3
قاب عکس را روی پارچه گذاشته و دورش را خط بکشید تا ببینید چه مقداری نیاز دارید. اضافات را با قیچی، تمیز ببرید و مطمئن شوید که پارچه به اندازه کافی برای پوشاندن کامل دور و پشت قاب دارید.
4
پشت قاب را چسب بزنید، آن را رو به پایین پشت پارچه قرار دهید، آن را بچسبانید و با دست خود صاف کنید.
5
مرحله بعد، پشت آن را برگردانید و دوباره چسب بزنید. پارچه را دور قاب بپیچید، با دست صاف کنید. ممکن است کمی مشکل در پیچیدن گوشه های آن داشته باشید بنابراین در چسباندن این قسمتها دقت زیادی کنید تا کارتان تمیز باشد.
6
اضافه های پارچه را تمیز کنید، شیارهای پهلوی آن و گوشه های قاب را چسب حرارتی اضافه کنید. وقتی چسب خشک شد پارچه ها و رشته های اضافی را تمیز کنید.
7
اگر میخواهید پارچه خود را تمیز نگه دارید یا ظاهر صیقلی به آن بدهید، جلو و عقب آن را با اسپری های براق کننده بپوشانید. (مطمئن شوید که دستورالعمل آن را پیروی کرده و زمان خشک شدن به آن بدهید.)
8
زمانی که پارچه خشک شد،پیچ های قلابی شکل را داخل قاب در بالای آن فرو کنید و حلقه آویز فلزی را برای نگهداری ایمن آن روی دیوار پشت کار بزنید، آن را امتحان کنید که ثابت باشد و تکان نخورد.
9
می توانید برای تزیین آن از حروف استفاده کنید یا یک گل زیبا روی آن بچسبانید و یا هر تزیین دیگری که با خانه شما هماهنگ است انجام دهید. مطمئن باشید در هر حال جاکلیدی شما زیبا خواهد شد.
نکات و هشدارها
این پروژه یک راه عالی برای استفاده از یک قاب عکس قدیمی برای یک چیز خیلی کاربردی است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده