ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هدایت سپاهان با خردجمعی!

هدایت سپاهان با خردجمعی!

ورزش 3/ مربی کروات نتوانست انتظارات را برآورده کند تا جایی که بعد از شکست سنگین برابر الاتحاد استعفا داد تا نیمکت مدافع عنوان قهرمانی بار دیگر دستخوش تغییرات شود.
درست از همان روزی که باشگاه در درگیری محرم نویدکیا با ایگور استیماچ طرف مربی کروات را گرفت و از کاپیتان جنجالی خود خواست به عنوان مشاور با هیات مدیره و باشگاه همکاری داشته باشد می شد این گونه برداشت کرد که مربی کروات بدجوری تحت فشار است و هیچ بعید نیست با یک نتیجه ناامید کننده از سمت خود کنار برود.
این اتفاق در دوحه و در ورزشگاه السد برای این مربی سرشناس افتاد جایی که شاگردان او برخلاف پیش بینی ها مقابل الاتحاد به چهار میخ کشیده شدند آن هم با ارائه یک نمایش ضعیف و غیر منتظره در نیمه دوم! بعد از این اتفاق بود که استیماچ از سمت خود استعفا داد تا کار را برای مدیران باشگاه راحت تر کند که دست به تغییرات دوباره بزنند.
در شرایطی که هنوز کاروان سپاهان از قطر بازنگشته از اصفهان خبر رسید در صحبت های غیر رسمی که میان مدیران و اعضای هیات مدیره انجام شد با اتفاق آرا استعفای ایگور استیماچ مورد موافقت قرار گرفت و قرار شد در جلسه رسمی روز شنبه با این استعفا به صورت رسمی موافق شود.اتفاقی که باشگاه را از زیر بار ضرر و زیان های مالی شدید برای قرارداد مربی کروات در سال دوم هم خلاص می کند.
اما این که بعد از استیماچ نیمکت سپاهان به چه مربی سپرده خواهد شد نیز بحث هایی میان مدیران باشگاه صورت گرفت تا جایی که شنیده می شود نه تنها مربی جدید تا پایان فصل که پنج بازی (4 بازی در لیگ برتر و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا) باقی مانده انتخاب نخواهد شد بلکه سپاهان با خردجمعی! و به صورت همفکری با دستیاران استیماچ و مشاوره احتمالی محرم نویدکیا به صورت غیر محسوس اداره خواهد شد تا پرونده فاجعه بار لیگ پانزدهم بسته شود و برای فصل آتی تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده