ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نبویان توضیح داد: چرا زاکانی با بعیدی نژاد مناظره نکرد؟

نبویان توضیح داد: چرا زاکانی با بعیدی نژاد مناظره نکرد؟

تسنیم/ عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام با بیان اینکه "زاکانی برای احترام به مصوبه کمیسیون ویژه با بعیدی‌نژاد مناظره نکرد"، گفت: برخی از کسانی که ماه‌ها از مناظره فرار می‌کردند چطور شبانه یاد مناظره افتادند؛ بنا به مصوبه کمیسیون موقتاً از مناظره معدوریت داریم.

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه مخالفت علیرضا زاکانی برای حضور همزمان با آقای بعیدی‌نژاد در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری بر اساس مصوبه کمیسیون بوده است، گفت: آقای زاکانی برای احترام به مصوبه کمیسیون ویژه بررسی برجام حاضر به حضور همزمان با آقای بعید‌ی‌نژاد در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شده است که این اقدام ایشان در راستای احترام به مجلس و قانون بوده است.

وی در واکنش به هجمه‌های که به دلیل عدم پذیریش زاکانی برای حضور همزمان با بعیدی‌نژاد در سیما شده است، تاکید کرد: چندین ماه است که ما فریاد می‌زنیم و دعوت به مناظره می‌کنیم اما برخی آقایان فرار می‌کنند، حالا که ما به حضور در کمیسیون برجام برای مدت موقت معذوریت داریم‌‌، آقایان یاد مناظره افتاده‌اند؟؛ از چند وقت پیش بنده رسما از یکی از آقایان برای مناظره دعوت کردم که ایشان نپذیرفتند لذا ما دستمان برای مناظره پر است و هیچ باکی از مناظره نداشته و نداریم.

نبویان با بیان اینکه برخی حامیان توافق هسته‌ای مدام در صداوسیما حضور دارند و اینکه مخالفان هستند که فاقد تریبون در رسانه‌ ملی هستند، تاکید کرد: آقای زاکانی برای ارائه گزارش از بررسی برجام به مردم در سیما حضور یافتند اما برخی حامیان توافق در حمایت توافق هسته‌ای مدام در سیما هستند و اینکه صداوسیما را متهم می‌کنند برای امتیاز گیری از رسانه ملی است. اگر آقای بعیدی‌نژاد در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری حضور می‌یافت، آقای زاکانی برای دفاع از حقوق مردم مجبور می‌شد به ابهامات ایشان پاسخ بگوید که در نتیجه گفت‌وگو، تبدیل به مناظره می‌شد در حالی که ما تا پایان بررسی برجام، برنامه‌ای برای مناظره نداریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده