ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهروان را در این دنیا و آن دنیا نمی بخشم

بهروان را در این دنیا و آن دنیا نمی بخشم

ورزش سه/ مهدی کریمیان که دیروز برای اولین بار بعد از ماهها دوری از فوتبال برای فجرسپاسی به میدان رفت،فدراسیون فوتبال را مسوول تمام اتفاقات مربوط به سربازان می داند.
کریمیان در گفت و گویی با " از فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. گفت و گوی او را بخوانید:
برای خرید سربازی اقدام کرده ام
من 9ماه است که با فجر تمرین می کنم و از همان زمان که کارت معافیتم باطل شد به شیراز رفتم و با این تیم تمرین کردم.من یکی از معدود کسانی بودم که می توانستم خرید سربازی انجام دهم و شامل طرح جریمه مالی شدم و شرایط عمومی را داشتم.من هم منتظر بودم تا خرید سربازی ام را انجام دهم و دوباره به استقلال برگردم اما هنوز هیچ جوابی برای من نیامده است.این مساله مربوط به تمام اقشار جامعه می شود و اینطور نیست که تبصره ای داشته باشد که فوتبالیست ها نمی توانند خرید سربازی انجام دهند.از 5،6 ماه پیش برای خرید سربازی اقدام کردم اما هنوز جوابی ندادند. مسوولان نظام وظیفه ام گفتند،فعلا در فجر بازی کنم و هر وقت جواب نظام وظیفه آمد می توانم از سربازی ترخیص شوم.
در حق من اجحاف شد
در این 8،9 ماه روزهای سختی را داشتم و برای حل مشکلم دوندگی زیادی کردم. هنوز هم می گویم من هیچ تخلفی نکرده ام و حتی کارت پایان خدمتم را قانونی گرفتم.حتی این مساله برای مسوولان نظام وظیفه هم محرز شده اما مسوولان گفتند، به دلیل اینکه مساله رسانه ای شد دیگر نمی توانستند کار کنند و حتی به من گفتند،در حقم اجحاف شده است.اتفاقا مسوولان نظام وظیفه برخورد خوبی با ما داشتند اما خیلی خوب است که این تخلفات در تمام زمینه ها شفاف سازی شود و مختص فوتبالیست ها نباشد.
به خاطر بی کفایتی فدراسیون فوتبالیست ها قربانی شدند
من از مسوولان فدراسیون گله مند هستم. تمام اتفاقاتی که برای سربازان افتاد به خاطر بی کفایتی و سوئ مدیریت فدراسیون فوتبال بود. اگر انها با مسوولان نظام وظیفه تعامل می کردند این اتفاق نمی افتاد. ما عضور فدراسیون فوتبال هستیم و سالانه 3 درصد از قراردادمان را به فدراسیون می دهیم اما هیچ پیگیری نکردند و حتی یک نامه ننوشتند و فقط چند فوتبالیست قربانی شدند. در ورزش های دیگر هم این مسائل وجود داشت اما با مدیریت خوب مسوولان فدراسیون های دیگر ماجرا رسانه ای نشد.
بهروان در این دنیا و آن دنیا نمی بخشم
در این مدت بازیکنانی را دیدم که خیلی سختی کشیدند و از لحاظ مالی و معنوی ضرر کرده اند.واقعا فدراسیون فوتبال بی کفایتی اش را نشان داد و ما خیلی اذیت شدیم.در این مدت حتی یک نفر از فدراسیون به من زنگ نزد. زمانی که از نظام وظیفه برای من نامه آمد که برای پاره ای توضیحات به نظام وظیفه بروم در راه برایم اس ام اس آمد که آقای بهروان گفته،کارت معافیت من باطل شد. بعد از اینکه ماجرا رسانه ای شد حتی ستاد کل به من گفتند، اگر ماجرا رسانه ای نمی شد این اتفاقات نمی افتاد.من بهروان را نه در این دنیا و نه در آن دنیا نمی بخشم.
فوتبالیست ها باید اتحادیه داشته باشند
فوتبالیست ها باید اتحادیه داشته باشند تا کسی پیگیر حق و حقوق شان باشد. خودم در همین رابطه همراه اقای عزیزمحمدی کارهایی انجام دادم. فوتبالیست های قدیمی ام هم ما را همراهی می کنند تا بتوانیم از حق فوتبالیست ها دفاع کنیم.
دینم را به فجر ادا می کنم
من به فجر آمدم تا دینی که به مردم شیراز داشتم را ادا کنم. این تیم تیم شهید بود و یک باشگاه اخلاق مدار است و به همین خاطر فجر را انتخاب کرده ام. امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم را لیگ برتری کنیم. دیروز هم برای اولین بار برای این تیم بازی کردم و خداراشکر پاس گل دادم.من از استقلال به این تیم آمدم و شرایط سختی داشتم اما امیدوارم به فجر کمک کنم.
من فوتبالم را بازی کردم
من فوتبالم را بازی کرده ام و جام هایی که باید می آوردم را آوردم اما در مساله سربازها خیلی از بازیکنان جوان که تازه مطرح شده بودند، ضرر کردند.باز هم می گویم اگر این مساله رسانه ای نمی شد و فدراسیون مدیریت می کرد این اتفاقات نمی افتاد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده