اهدای جایزه «پوری سلطانی» به کتابدار و کتابخانه نوآور

اهدای جایزه «پوری سلطانی» به کتابدار و کتابخانه نوآور

خبرگزاری کتاب ایران/ در جلسه فوق‌العاده هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، زمان ثبت‌نام در کنگره متخصصان علوم اطلاعات تا روز برگزاری این کنگره (16 آبان) تمدید شد. در این جلسه همچنین اهدای جایزه «پوری سلطانی» به کتابدار و کتابخانه نوآور در حاشیه این کنگره تصویب شد.
تمدید زمان ثبت‌نام در کنگره متخصصان علوم اطلاعات/ اهدای جایزه پوری سلطانی به نوآوران علوم کتابداری

در جلسه فوق‌العاده هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران که یکشنبه 10 آبان برگزار شد، زمان ثبت‌نام برای حضور در این کنگره تا روز برگزاری کنگره (16 آبان‌ماه) تمدید شد.

ثبت‌نام تا روز و در محل کنگره ادامه دارد. علاوه بر این صدور گواهی شرکت برای متقاضیانی که تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 12 آبان‌ماه ثبت‌نام کرده باشند، ‌در روز همایش میسر است و کسانی که بعد از این تاریخ ثبت‌نام کنند، ‌گواهی شرکت خود را یک هفته پس از همایش و از طریق پست یا فاکس دریافت خواهند کرد.

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداک) حامی برگزاری نخستین کنگره سالیانه متخصصان علوم اطلاعات است.

اهدای جایزه «پوری سلطانی» به کتابدار و کتابخانه نوآور
سیدابراهیم عمرانی، دبیر اجرایی «کنگره متخصصان علوم اطلاعات» گفت: هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در جلسه شنبه 10 آبان‌ماه، پیشنهاد کارگروه مدیریت کتابخانه دانشگاهی مبنی بر اهداء جایزه‌ای به نوآوران حوزه علوم اطلاعات را تصویب کرد.

عمرانی افزود: جایزه پیشنهادی سال جاری که از سوی کارگروه مدیریت کتابخانه‌های دانشگاهی پیشنهاد شد، ‌نوآوری در خدمات در یک کتابخانه دانشگاهی بود که 27 مهر‌ماه پیشنهاد و برای گردآوری نوآوری‌های کتابداران و کتابخانه‌ها از طریق مطبوعات کتابداری و گروه‌های بحث اعلام شده بود و در این مدت و با وقت کم تلاش شد تا معیارهایی برای بررسی و نیز داورانی برای داوری جایزه برگزیده شوند. این جایزه به سه نوآوری اجرا شده در یک کتابخانه اهداء می‌شود.

نایب رئیس شورای تأمین منابع علمی کشور اظهار کرد: برای کنگره سال آینده درنظر است تا نو‌آوری و طراحی خدمات نو فقط به کتابخانه دانشگاهی منحصر نشود و همه کتابخانه‌های تخصصی و عمومی را نیز در بر‌بگیرد،‌ هر چند که جایزه امسال نیم‌نگاهی هم به کتابخانه‌های تخصصی داشته است. «جایزه پوری سلطانی» با هدف ایجاد انگیزه در کتابداران برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری در کتابخانه‌ها به تصویب رسید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهدای جایزه «پوری سلطانی» به کتابدار و کتابخانه نوآور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X