ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خوشحالی اردوغان، نفرت از "توییتر" را از یادش بُرد!

خوشحالی اردوغان، نفرت از "توییتر" را از یادش بُرد!

العالم/ رئیس جمهوری ترکیه نتوانست خوشحالی خود را از پیروزی حزبش (عدالت و توسعه) در انتخابات پارلمانی ترکیه مخفی کند و با نوشتن مطالبی در توییتر خود، خوشحالی‌اش را اظهار کرد.به گزارش العالم، " رجب طیب اردوغان " رئیس جمهوری ترکیه که به ترس از تکنولوژی معروف است و پیشتر خواهان "نابودی" توییتر شده بود، پس از پیروزی حزب عدالت و توسعه در انتخابات پارلمانی روز یکشنبه، نوشت: "می خواهم این پیروزی را به همه احزابی که در انتخابات روز اول نوامبر شرکت کردند، و نیز به همه شهروندانی که با شرکت درانتخابات و رای گیری، اراده ملی خود را نشان دادند، تبریک بگویم".
اردوغان در مطلبی دیگر نوشت: به حزب عدالت و توسعه که به تنهایی قدرت را دراختیار دارد، و نیز به برادرم "احمد داوود اوغلو" رئیس حزب عدالت و توسعه و نخست وزیر نیز این پیروزی را تبریک بگویم.
اردوغان در گذشته، ناخرسندی خود را از شبکه های اجتماعی اعلام کرده بود و حتی قبل از انتخابات محلی که مارس 2014 برگزار شد، متعهد شده بود که توییتر را نابود خواهد کرد.
رئیس جمهوری ترکیه ماه اوت 2014 ، شبکه های اجتماعی را به "چاقویی در دست قاتل" تشبیه کرده و گفته بود که تمایلی به گذاشتن مطلب در این شبکه ها ندارد. در ادامه دولت ترکیه چند روز قبل از انتخابات مارس 2014 ، پایگاه های توییتر و یوتیوب را به علت استفاده از نوارهای صوتی که اردوغان و اطرافیان را در ارتباط با رسوایی فساد محکوم می کرد، مسدود کرده بود.
اردوغان اولین نوشته خود در توییتر را فوریه سال گذشته و در روز ملی مبارزه با دخانیات به ثبت رساند و در آن، استفاده از دخانیات را محکوم کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده