ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با مظلومی تلفنی صحبت کردم جمله مطرح شده مصداق نداشت

با مظلومی تلفنی صحبت کردم/ جمله مطرح شده مصداق نداشت

کاپ/ معاونت حقوقی باشگاه استقلال گفت:اگر من چنین پیغامی را به سرمربی تیم دادم اولا از جایگاه معاون انضباطی باشگاه و در حیطه وظایف خودم گفته ام و در ثانی نظر مشورتی بود.
محسن بزرگی درباره آخرین تصمیمات باشگاه استقلال در ارتباط با بی انضباطی کرار اظهار داشت: تصمیم گیری نهایی در این باره به روز دوشنبه موکول شد و تا آن زمان علی نظری جویباری در این باره بررسی های لازم را انجام خواهد داد تا در نهایت گزارشش را به مدیرعامل ارائه دهد.
وی همچنین درباره اظهارات شب گذشته پرویز مظلومی درباره خود بیان داشت: اصل حرف سرمربی تیم استقلال درست است و هیچ کس غیر از اعضای کادر فنی حق مداخله در مسائل فنی را ندارند اما این جمله چون مصداق ندارد، به علت بار منفی آن نباید ابراز شود.ضمن اینکه پرویز مظلومی مورد حمایت همه آبی هاست.او پرویز سوبله چوبله است.
بزرگی ادامه داد: این درست مانند آن است که من عنوان کنم مظلومی حق دخالت در مسائل انضباطی باشگاه را ندارد. این جمله هم در اصل درست است اما وقتی این جمله مصداقی ندارد ومظلومی هم چنین مداخله ای نکرده، برای شنونده یا خواننده مطلب بار منفی در بر دارد. ضمن اینکه اگر من چنین پیغامی را به سرمربی تیم دادم اولا از جایگاه معاون انضباطی باشگاه و در حیطه وظایف خودم گفته ام و در ثانی این نظر جنبه مشورتی داشته است.
معاون حقوقی باشگاه اضافه کرد: من شب گذشته و پس از آنکه این مصاحبه را از قول سرمربی استقلال دیدم با ایشان تماس گرفتم و در این باره با هم صحبت کردیم و بهتر است ما تلفنی مشکلات را بررسی و حل و فصل کنیم و نه در رسانه ها.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده